Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ti hogy álltok a magamhoz...

Ti hogy álltok a magamhoz hasonló emberekhez?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam hogy igen erősen hazaszerető (patrióta és lokálpatrióta egyben) ember vagyok, igyekszem a hagyományokat is őrizni , és egyszerűen mindent szeretek ami Magyar. Imádom a Magyar kultúrát ,népszokásokat ,hagyományokat , sőt nekem még a népi ruházat is nagyon bejön , nem beszélve a népzenékről *.* Ami probléma ,hogy hát negyedroma vagyok vagy hogy mondjam (apám félroma ,anyám magyar) és engem baromi sokan elítélnek ,náciznak ,miegymás , közben meg közöm nincs az ilyen "szélsőjobbos" dolgokhoz. Egyébként szeretnék lassan elkezdeni néptáncolni is , és amikor ezt kijelentettem kapásból megint kaptam az oltásokat ezerrel. Bár egyébként középiskolás vagyok ,és osztálytársaim elég "kevertvérűek" (:D ) és lehet ezért szólnak meg ,nah meg ugye régebben elég sokat cseverésztem az iskola skinheadjeivel (nem neonácik miegyebek ,mivel engem is befogadtak nézeteim végett) és valszeg miattuk is bélyegeztek meg az osztályban.

Egyébként én őszintén megmondom hogy szerintem amit csinálok az egészséges hazaszeretet ,és "nemzetérzet " -bár már írtam hogy én se vagyok teljesen Magyar.



2019. máj. 2. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem kedvelem, ha valaki teljesen kiemeli, hogy ő X,Y Z nemzet embere, és hogy mennyire ragaszkodik hozzá, stb., stb.

Nincs nagy értelme. Legyen az ő dolga, élje az életét, legyen normális, azt ennyi.

2019. máj. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Felőlem.

Ha normális vagy, nem érdekel.

18/L

2019. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem a származásod számít, csak az, hogy minek vallod magad. Minket meg legfeljebb az számít, hogy mit csinálsz. Te egy nagyon becsületes ember lehetsz, de ha hirtelen kitalálnád, hogy magyar náci leszel, akkor még mindig többre foglak becsülni, mint a nyelvtannácikat.
2019. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a magyargyűlölők miért gyűlölik ennyire a magyarokat. Ide is írtak magyargyűlölők, nem is egy, nem is kettő.
2019. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nagyon szimpatikus és értelmes embernek tűnsz, elég elszomorító hogy a hazaszeretetet néhányan "magyarkodásnak" veszik, nem természetes hogy szereted a helyet ahol felnősz?? Egy csomó más országban ragaszkodnak a hagyományokhoz és nem gáz. 18/L
2019. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!