Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire népszerű a romák...

Mennyire népszerű a romák körében a koreai pop zene (kpop)?

Figyelt kérdés
Környezetemben a 13-18 éves korosztályban hatalmas népszerűsége van. Vidéken is ilyen a helyzet, illetve a romák körében is?

2019. jún. 6. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lany csapatoknál meg elmegy ez a nagyon cukiság stb csak ott meg eladják magukat nagyon....
2019. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10, ja bocsi, csak már egyből a Burning Sunra asszociáltam, mert már nem egy olyan véleménnyel találkoztam, hogy "minden idol egy mocskos disznó".


Abban igazad van, hogy vannak árnyoldalai ennek az egésznek, és vannak entertainmentek, amik nagyon rosszul bánnak az idolokkal. :( Talán az SM leginkább ilyen.


(Meg az durva volt, ami a The East Light nevű bandával történt, de ez már nagyon durván szélsőséges és egyedi eset).


Leginkább a 2012 körüli állapotokra jellemző az, amit mondasz, azóta sokat enyhült a helyzet. És egyébként is, ismerjük a távol-keleti munkamorált, ott egy nem idolnak is hasonlóan keményen kell dolgoznia, ők hozzá vannak szokva és bírják az efféle gyűrődést. De mondom, sokmindenben igazad van és én sem értek mindennel egyet, ami ott folyik, tudom, hogy a kpop világa nem csak csillogás.

2019. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

Hat igen... szerintem nem arról van szo hogy bírják hanem bírniuk kell mert akkor meg éhen halnak... igaz hogy oke javult mar a helyzet de azert váljunk be egy nyugati és egy keleti (kpop) bandák/zenészek közt ég és föld a különbség...


Mar a gyakornoki időszakban ra tesznek több milliós adósságot az idolokra fizetést meg csak a debut után kapnak 2-5 év között amikor mar törlesztettek az adósságot...


Meg ott van az érthetetlen kemény diéta... a párkapcsolat megvonása magánéleti dolgok megvonása az ünnepek max a Hold újév van... de az is csak azert mert egy bolt sincs nyitva meg semmi sem üzemel... tipikus Korea... persze a tényleges uj év karácsony husvet meg stb meg loholás.... ja na meg a botrányok amik sokszor nem is azok...


Penz beszel kutya ugat=a penz itt a fanatikus rajongok (koreaiak) a kutyák az idolok a gazdák pedig az ügynökség akik pórázon vezetik őket...


Magával az alap társadalommal és társadalmi tudattal vannak a legnagyobb gondok


A seungri botrány meg pontosan ezt tükrözi mar mindjárt nem számit a társadalmi normák értek rendek mivel a penz ami beszél...

2019. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem vannak ilyen ismerőseim és ők tényleg szeretik
2019. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Há' teshókám, korai ez még nekünk. ;)
2019. jún. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!