Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ti meg tanulnatok ciganyul?

Ti meg tanulnatok ciganyul?

Figyelt kérdés
En cigany vagyok, es erdekel hogy masok szivesen tanulnak-e ezt a nyelvet? Mit gondoltok rolunk? Ha valakinek van kerdese szivesen valaszolok. :)

2019. aug. 26. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy tanulnék cigányul, mi hasznom lenne belőle? Semmi. Haszontalan egy nyelv, még az eszperantó vagy a latin is jobb ötlet, pedig ezek nem élő nyelvek.


Hogy mit gondolok rólatok? Vér nem válik vízzé. Kutyából nem lesz szalonna.

Csak ennyit írhatok. Ha a valós véleményem írnám le, tiltanának az oldalról. Még akkor is ha kerülném a trágár szavakat. Ilyen ez az oldal, nem írhatsz saját véleményt ha a fentieknek az nem tetszik.

2019. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hmm.. akiket te le irtal azt a fajtat en is gyulolom tirpak modon viselkednek.. igazabol ilyenkor szegyellem magam, pedig soha nem viselkedtem igy se en se a csaladom. Akikrol te beszelsz azok a romungro ciganyok lehetnek azok ilyen vad veruek :/
2019. aug. 26. 15:09
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok le pontozni senkit, azert irtam ki mert kivancsi vagyok es meg koszonom ha oszinten leirjatok
2019. aug. 26. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már párszor gondoltam rá, mert a mumkámban néha hasznos lenne.
2019. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén nem valami megnyugtató dolog ezt a nyelvet hallani.
2019. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Mégis miért tanuljon meg valaki cigányul?

Mi haszon lenne benne, semmi. Oda menni a putrisok közé és elbeszélgetni velük? Miért , miről lehetne velük beszélni .

Ha már nyelvet kell tanulni akkor olyat tanuljon az ember aminek veszi valami hasznát.

2019. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ritka gusztustalan hangzása van. És ezt mindentől függetlenül mondom.
2019. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
Ha szükségem lenne rá, akkor igen.
2019. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendoroknek jol johet, vagy masoknak csak ugy hogy ertsek mirol van szo szerintem
2019. aug. 27. 09:51
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Mennyivel lesz több pénzem, ha ilyen módon tovább képzem magam. Ma nekem csak ez számít. Rendőrként, ha nem beszél valaki magyarul és rendetlen volt, beviszem és kap tolmácsot, addig sem balhézik.
2019. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!