Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Meg lehet tanulni tanár...

Meg lehet tanulni tanár nélkül, itthon a koreai nyelv alapjait?

Figyelt kérdés
Nyílván nem arra gondolok, hogy az egészet profi módon, de az alapjait pár év alatt autodidakta módon?

2019. okt. 5. 12:49
 1/5 anonim válasza:
Igeen
2019. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, fülhallgatóval hallgassad.E, a youtube.-on t
2019. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet simán! Ha tudsz angolul akkor ugy még jobb de kicsit nehéz mivel egy jo nyelv könyv sincs ami korea-magyar! Mindegyik ugy kezdi betűk oke ez qurva könnyű de utána bele dob mindenbe!

Ki írnak egy csomó mindent amit el sem magyaráznak mert neked kel kitalálnod!


Az alapot tényleg könnyű mert nagyon könnyű a nyelvtana csak annyi hogy csinálni kell rendszeresen! Annyi hogy magadtól tanuld meg a nyelvtani szerkezetet azaz

Alany tárgy ige

Ragozás névelő előjáró nincs

Viszont sok a rangu kifejezés ez abban nyilvanyul meg hogy a szavak kibővülnek toldalékokkal

Viszonylag könnyű de egyre jobban bele melyegysz annál nehezebb

Persze ha az alapot tudod az épp elég! Azaz egy kissé formálisabb meg közvetlenebb beszed stílust

2019. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Én is tanulok koreait magyar anyanyelvvel. Tudom ajánlani a Drops: Learn Korean (*vagy amilyen nyelven akarsz tanulni) nevű appot. Toltsd le, sztem egy próbát megér. Csak napi 5 perc. Én igaz, meg csak a mgh-knál járok, de nagyon élvezem. Ki lehet választani, h milyen irányba szeretnél tanulni, pl: alapok (betuk ebben) / utazas / otthon / munka.


Mindenkinek csak ajánlani tudom! 💜

2019. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne Töltsd le mert nagyon nem jó!!!!! Napi 5 perc azaz többet nem enged és csak szavakat tanítja meg te abból sosem fogsz tudni koreaiul!!! Mert a nyelvtant és a dolgokat nem magyarázza el!!!

Na meg igy egy nyelvet sem lehet meg tanulni! A koreai meg nem olyan mint a magyar hogy ugy is értelmes hogy jobbról balra vagy balról jobbra mondod a mondatot!!!

2019. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!