Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Más nemzetek Édes-ékes Apanyelve?

Más nemzetek Édes-ékes Apanyelve?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan nem magyar nyelven írt dalokat/verseket írni, mint az Édes-ékes Apanyelvünk?

#nyelv #nemzet #édes-ékes apanyelvünk
2019. dec. 23. 20:47
1 2
 11/13 chtt ***** válasza:
100%

Bocs, biztos az én angolommal van a gond, de a "SHOULDN’T tomb be toom" nem azt jelenti, hogy "nem kellene a "tomb"-nak "toom"-nak lennie"? Márpedig a "tomb" az "toom", és ezt semmilyen vessző meg nem másítja.

Ha a "womb"-ot "woom"-nak ejtik ÉS a "tomb"-ot "toom"-nak, nem kellene a "bomb"-ot "boom"-nak mondani? - állítom én. ;)

(szerintem nem néztem félre, nekem úgy tűnik, csak a "bomb" előtt van "shouldn't", a "tomb" előtt nincs - [link] )

2019. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
En meg mindig nem latom hol hibaztam, de majd csak rajovok.
2019. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg neked harmadik. Nagyra értékelem, hogy leírtad nekem :]
2019. dec. 25. 03:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!