Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kaphatnék itt segítséget egy...

Kaphatnék itt segítséget egy néhány soros francia dal lefordításában? Tud itt valaki franciául? Nem hivatalos fordítás kell.

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 18:20
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
2020. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
# 1/1 köszi az értelmes választ... ezek szerint nem tudsz franciául... akkor minek írtál?
2020. febr. 10. 19:45
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem értem, mi a problémád. Francia dokumentumokat fordítóval szoktam időnként olvasni, gond nélkül.

Természetes, hogy nem lesz tökéletes magyarságú, de attól még simán érthető. Utána átírható rendes magyarba is, ha akarod.

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy valaki segítségre vár, ilyen ügyben.

Legnagyobb vicc az egészben, ha azt hazudtam volna, hogy tudok, te bedobod a szöveget, én pillanatok alatt lefordítom, kicsit átpofozom, bemásolom és örülsz?

Ne viccelj! Sült galambot is parancsolsz? Hasábburgonyával megfelel?

2020. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem túl hosszú, lefordítom. Nincs sok időm, de beszélek franciául, és a munkám is a fordítás.
2020. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soros dal?? Ez veszélyes!
2020. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5

vicces vagy... :) tudsz franciául? mert ez a lényeg.. :)

2020. febr. 12. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne haragudj, de privát üzenetre nem válaszolok, az e-mail címemet még kevésbé adom meg ezen az oldalon. Volt már néhány csúnya tapasztalatom emiatt.

Ha fontos a fordítás, írd meg itt, szívesen megcsinálom neked. De nem magánlevelezésben.

2020. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!