Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Az, hogy van angolul, hogy "Ha beszélnék spanyolul"?

febr. 14. 10:29  Privát üzenet  

A válaszok
If I spoke Spanish

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 14. 10:51 Privát üzenet
Ha úgy érted, hogy "Ha tudnék spanyolul", akkkor "If I could speak Spanish".

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 16. 23:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan becézik angolul vagy spanyolul a drogkartell tagokat?
Los Angelesben már ugyanolyan eséllyel érteti meg magát az ember spanyolul, mint angolul? Milyen a nyelvi helyzet az USA második legnagyobb városában?
Hogy kell boldog nőnapot kívánni angolul és spanyolul?
Hogy tanuljak meg spanyolul minnél gyorsabban? Mert összejöttem egy spanyol pasival, és eddig csal angolul tudtunk beszélgetni, mert ő sem tud magyarul, és én sem spanyolul!
Milyen nyelvet tanuljak? Németül Angolul Oroszul Spanyolul tudok anyukám azt mondta vagy görög svéd finn norvég francia szlovák anya szeretné ha görögök tanulnék mert ő tud...
Milyen nyelven tanuljak? Nem tudom angolul németül olaszul franciául spanyolul tudok 37 éves nő vagyok szerintetek melyik nyelvet válasszam szlovák vagy horvát szeretnék még ez a...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!