Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent a következő mondat...

Mit jelent a következő mondat és hogyan kell kiejteni? (francia)

Figyelt kérdés
Je suis trop jeune pour ça peut-être que ça m' intéressera plus tard,mais sûrement pas en ce moment.
2010. júl. 24. 10:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

oké,akkor inkább a kiejtést gyakorolom csak,a forvo-n nézek majd mindenféle szót:D

amúgy 85%-od lett,pedig tegnap még 86 volt,és én az összes válaszodat felpontoztam,azthittem h ma már 88 lesz!:S mi történt? : O

2010. júl. 25. 12:30
 22/23 anonim ***** válasza:

Hehe :)

Hát igen, köszi a felpontozást, de tegnap este tiszteletemet tettem egy topikban, ahol nem az én hozzáállásom volt a legnépszerűbb. Amelyikben arról volt szó, hogy egy nő rendszeresen belenéz a párja telefonjába, de legutóbb azt találta, hogy jelszóval védte le a párja a telót. Ezért a nő most biztos benne, hogy megcsalás van a háttérben. Én beírtam, hogy elég gány dolog belematatni mások cuccába, és leégne a pofámról a bőr, de a sok asszonyállat lepontozott, és inkább ötleteket adtak a szegénynek, hogy milyét kutassa még át bizonyítékok után... Ennyi. Na ott jól meggyalázták azt az egy beírt kommentemet, ezért lettem mára 85%. Fénykoromban 92% voltam, de aztán jó érzékkel elkezdtem beleszaladni a vitatopikokba, nekem meg mindig van véleményem... Ez a baj :)


Rendben, nézegesd a beszélő szótárt, és sok sikert a tanuláshoz, biztosan megszereted majd a nyelvet!

ha van kérdésed még, írd ide, vagy akár új kérdésbe, igyekszem válaszolni.

Szép napot!

2010. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
# mijét
2010. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!