Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Otthon arab tanuláshoz könyvek...

Otthon arab tanuláshoz könyvek/internetes források?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni arabul tanulni, héberül már tudok , így nem lesz annyira nehéz.Hol találok hozzá anyagot?Illetve ha lehet valami ingyenes oldalt? Akár angol akár magyar.

2020. ápr. 16. 16:18
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenképen az írással kezdd! Az iszlam.com-on vannak fent jó videók, ahol tanítanak arabul írni-olvasni. Illetve vannak jó alkalmazások is Duolingo, Mondly stb. amikkel egész jól lehet tanulni.

[link]

(ezek a videók youtubon is megtalálhatóak)

2020. ápr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2020. ápr. 17. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mennyire aktuális még.. :D de ha igen akkor szívesen küldök neked tankönyveket. Arab szakos vagyok és van sok anyagom.
2020. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3/3-as, ha nem zavar hogy én is írok, tudnál nekem is küldeni olyan tankönyveket ha szépen kérlek?☺️
2020. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, engem is érdekelne :) klasszikus arabot tanulsz?
2020. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, engem is érdekelne. Tudnál anyagot küldeni? Nyelvesmacska@gmail.com
2020. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!