Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Interpals oldalon megéri...

Interpals oldalon megéri ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, van már egy tucat ilyen kérdés, de mostanában kinek milyen tapasztalatai vannak? Haverkodásra, nyelv gyakorlásra használnám, fiú barátaim nem nagyon vannak, ott már találtam képek alapján értelmesnek tűnőket, hátha sikerülne összeismerkedni, de megéri egyáltalán felregisztrálni, vagy mindenki csak párt keres? Nagy gátlásom, viszont, hogy nehezen ismerkedek, és bátortalanul használom a nyelvet, németből középszinten vagyok. Segíthet ez az oldal ezekben? 19f

2020. ápr. 24. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

InterPals-on pont hogy szinte senki nem keres párt. Persze, van párszáz illető, de összességében ez elenyésző.


Viszont NE nézd a képeket. Az InterPals a mai napig főképpen language exchange site.

A nyelvet állítsd be, és olvasd el a bemutatkozást. CSAK a nyelv és a bemutatkozás alapján ítélj, ne képek, zenék, filmek stb. alapján.

2020. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Nem arra való azaz oldal, kb annyira szánni való mint amikor valaki a gyakorikérdeseken akar ismerkedni.
2020. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!