Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fözéssel kapcsolatos angol...

Fözéssel kapcsolatos angol kifejezések?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol a fözéssel kapcsolatos alapkifejezések vannak, illetve ahol elmagyarázzák ezeket. (pl. fözés, párolás, szeletelés, stb)

NEM szótár érdekel, hanem egy összefoglaló, fözést alapokról tanító oldal.

Remélem, érthetö, mit akarok, de elöre köszönöm, ha segít valaki.



2020. jún. 5. 16:08
 1/5 chtt ***** válasza:
100%

És a hálón semmit sem találtál?

[link]

[link]

[link] - itt a lap alján van egy glossary...

Bocs, ha nem ilyet keresel.

2020. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Negyon köszönöm, pont ilyeneket kerestem, csak valószínüleg rossz címszavakkal kerestem, mindig kezdö recepteket hozott a keresés, nem pedig ezeket!
2020. jún. 5. 19:45
 3/5 chtt ***** válasza:
100%
Szószedetekhez glossaryt vagy vocabularyt érdemes keresni, előbb-utóbb talál valami használhatót az ember. Sok sikert! :)
2020. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak erre nem gondoltam, ha nagyon akar az ember valamit találni, akkor sokszor a legalapvetöbb dolgok nem jutnak eszébe.

Még egyszer köszönöm a segítségedet!

2020. jún. 5. 22:02
 5/5 chtt ***** válasza:
100%

"ha nagyon akar az ember valamit találni, akkor sokszor a legalapvetöbb dolgok nem jutnak eszébe"

No, ez nagyon ismerős valahonnan. :DD

2020. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!