Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki letudná fordítani...

Valaki letudná fordítani nekem ezt az idézetet tökéletesen angolra?

Figyelt kérdés

There’s no such thing as a painless lesson, they just don’t exist. Sacrifices are necessary; you can’t gain anything without losing something first. Although, if you can endure that pain, and walk away from it you’ll find that you now have a heart strong enough to overcome any obstacle. Yea, a heart made fullmetal.

Lefordítottam magamnak is de nem hiszem,hogy tökéletes:)



2020. jún. 28. 22:12
 1/6 chtt ***** válasza:
100%
Nem tudom, Hiromu Arakawa is pont így mondta. Nem hiszem, hogy bármelyikünk ennél tökéletesebb angolra tudná fordítani. Én biztos nem.
2020. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus basszus ><" Angolról magyarra,lehet az autocorrect átírta es bem vettem észre:)
2020. jún. 28. 23:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem*
2020. jún. 28. 23:11
 4/6 chtt ***** válasza:

Hm, nem vagyok az a friss és üde, eszembe sem jutott, hogy esetleg elírtad...

Háát, talán nem a legszuperebb, de lehetne valami ilyesmi:

Nincs fájdalommentes lecke, egyszerűen nem létezik. Áldozatokat kell hozni; anélkül semmit sem nyerhetsz, hogy előbb ne veszítenél el valamit. Habár, ha elviseled ezt a fájdalmat, és ...?elengeded/legyőzöd/magad mögött hagyod (szó szerint ugye: elsétálsz tőle), rájössz, hogy most már olyan szíved van, amely elég erős ahhoz, hogy leküzdj minden akadályt. Igen, acélszíved van.

2020. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez már angolul van, ennél jobban nem lehet angolra fordítani.
2020. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen^^
2020. jún. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!