Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A franciák miért ennyire...

A franciák miért ennyire furák a külföldiekkel?

Figyelt kérdés

Tudom ez most nagyon általánosnak fog hangzani, de több ismerősöm is egyetértett ebben. Szóval 3 hete lakom együtt franiákkal erasmuson és már kezd tele lenni a hócipőm velük.


1. Idejönnek erasmusra, és kikkel vannak együtt állandóan? Franciákkal. Aztán csodálkoznak, hogy nem tudnak angolul.


2. Bár angolul kb nem tudnak meg más nyelven se, mindig elmondják nekem hogy mennyire szép nyelv a francia, talán a legszebb, bár ezt nem tudom mire alapozzák úgy, hogy más nyelvet nem tudnak.


3. Bár ez tudom nem csak a franciákra igaz, viszont baromi rendetlenek. Képesek napokig otthagyni borosüvegeket, koszos edényeket egy helyen. Igazából ha én nem csinálnék semmit, egész félévben szemétben élnénk...


Lehet én túlzom el az egészet, de most komolyan: miért ilyen furák a külföldiekkel, és ha külföldön vannak miért nem keresik külföldiek társaságát? Vagy nem ez az erasmus lényege?



2020. okt. 21. 22:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolso: maximálisan egyetertek. Mikor kulfoldon voltam erasmusosn, egyszer mentem el egy magyar bukiba, de meg is bántam. Nem tudom mi ertelme van kulfoldon rendszeren a sajat hongitarsaiddal talalkozni.
2020. okt. 22. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!