Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent angolul az alábbi...

Mit jelent angolul az alábbi mondat?

Figyelt kérdés

" I felt like you were pushing me a lot".


Egy külföldi ismerősöm írta nekem egy kisebb konfliktus után és nem értem hogy értette. Pontosan mit jelent ez a mondat?



2020. dec. 15. 17:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Most így nagyon magyarosan fordítva elég szexuális tartalmú lenne

😅 De nem hinném, hogy olyat akart volna mondani.

Angol ismerős és náluk vannak kifejezések amik nem mindig azt jelentik, mint ahogy szó szerint forditanank.

2020. dec. 15. 17:35
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy lehet elirta a telefonja és azt akarta írni, hogy "punishing". Az úgy értelmesebb lenne :D
2020. dec. 15. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Azt te tudod, mit mondtál neki, de olyesmire utalhat, hogy

- túlfeszítetted nálam a húrt

- b@szogattál

- kötözködtél velem

- nem hagytál békén

- erőszakos/akaratos voltál velem

- rám akartál erőltetni valamit

2020. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, faggattam valamiről amit nem akar elmondani és már idegesít.. Mert azt mondja, ha itt az ideje, akkor elmondom. Én meg nem érzem így biztonságban magam vele, mert nem tudom mi van a háttérben, amit nem mer elmondani.
2020. dec. 15. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elk*tad.
2020. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én szimplán az oszinteseget szeretem. Ő meg elnézi, hogy már gyomorgorcsom van, amiért nem tudom mi van.
2020. dec. 15. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt mondta, hogy "úgy éreztem, túl tolakodó voltál velem". Miért érdekel az a dolog annyira? Magánügy. Az őszinteség csak azt jelenti, ha valami közöd van a dologhoz, akkor elmondja, nem azt, hogy elmond bármi titkot.
2020. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, mert randizgatunk. És tudni akarom kivel randizok. És nem mindegy, hogy mit akar elmondani. Meg hogy egyáltalán mikor..

Más az, ha azt mondja valami családi ügy és még nincs készen rá, hogy beszéljen róla, vagy valami hasonló.


De az, hogy ül velem szemben és sóhajt egy nagyot, majd osszeteszi a kezét és néz rám meredten, hogy figyelj, őszinte akarok veled lenni... (majd nem fojtatja és nem is fejezi be a mondatot és nem is árul el még csak körülbelül sem semmit arról miről van szó, csak annyit mond, hogy egyszer majd el akarok mondani neked valamit, NA AZ KISSÉ AGGASZTÓ.)

Mert mondjuk nem hónapok múlva, amikor már beleszeretek, szeretnék megtudni valami sokkoló dolgot.


És igen, emiatt tolakodó lehettem.. Ez igaz.

De én nem bírom ezt a feszültséget és bizonytalansagot. Nem fer a másikkal szemben.

2020. dec. 15. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, túl tolakodó voltál, és ez nem tetszett neki.


"De én nem bírom ezt a feszültséget és bizonytalansagot"

akkor randizz mással. ha nem akar még elmondani valamit, akkor hagyd, ne faggasd, mert az bunkóság. ha nem bírsz várni, akkor ne húzd az idejét.

2020. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na igen, ezesetben jogos. Ha annyira nem akarná elmondana nem hozná szóba.
2020. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!