Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » "Prepok" név eredete, jelentése?

"Prepok" név eredete, jelentése?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello,én nem tudom, de pl google.com -on ha rákeresel, gondolom,kiadja


Prepok név eredete, jelentése

Prepok name meaning

ha külföldi oldalra mentél rá, és kell szótár, akkor pl Google Translate, Webforditas.hu, sztaki szótár; stb, még rengeteg van.

Egyébként a pre az valami előzmény szokott lenni, hogy pl az previously, amikor így bemondják hogy az előző részek tartalmából, akkor valami ilyesmi van odaírva; vagy pl prehistoric az történelem előtti, pok meg lehet valami latin, vagy akár maga a pók is, de lehet, hogyha beírod magát ezt a nevet a google -fordítóba így egyben, vagy akár valamilyen ötlet szerint tagolva tehát ezt a nevet; akkor arra is dob(hat) ki valamit.

2021. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*ja meg még pl amit én ismerek


behindthename.com ---itt is vannak ilyen nevek jelentése

meg még a Wikipédián is; wikin ott is rá tudsz menni a languagesnél baloldalt akár,hogy English, ha magyarul nem találsz infot, hátha ott az angol oldin többet tud


És ha még kimásolsz az angolból szövegrészletet a google.com-ba, és ott kidobja tehát találatnak; akkor ott az oldal címe mellett fel fogja ajánlani, hogy Oldal lefordítása mielőtt rákattintanál bele a linkbe; és akkor azt is elég ügyesen le tudja fordítani a Google fordítója; hogyha tehát pl az angol Wikipédia-cikket akarod megnyitni.

2021. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!