Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet angoltanuláshoz?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni tanulni angolul. És arra gondoltam h egy kisérlettel kezdem. Leforditom most nulla tudással az egyik kedvenc dalomat és leforsitom egy ev mulva is h össze tudjam mérni mennyit fejlődtem. ime


The The one important

Be goods now

Yet no need too much the tomorow to

Be goods if know

The different no compute


A legtöbb szót már fejből tudtam csak a nehezebbeket fordítottam le a googleval. Gondolom tele van hibával de ha tudtok angolul se javítsátok ki h majd magamtól rájöjjek. Köszönöm!



2021. márc. 19. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
OMG! 🤣🤣🤣
2021. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Beletelt pár percbe, mire rájöttem, melyik dalról van szó... :D


Szerintem ennek így nincs értelme, valami minimális nyelvtant meg kéne tanulni előbb.

Trollkodásnak azért egész jó volt.

2021. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így hangyaszar értelme nincs, semmire sem jò

Majd ha sikerül megtanulni nézd ezt vissza és garantálom jòt fogsz rajta nevetni

Inkább nézz meg egy videót jegyezd fel mennyit értettél meg belöle aztán egy idö után nézd meg mégegyszer

2021. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább angolról magyarra fordíts, ha már.....
2021. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy melyik dalról van szó.


Aranyos gondolat, de semmi gyakorlati haszna. Ezzel semmit nem fejlődsz és ha kezdő vagy, eleve jobb lenne angolról fordítani magyarra.

2021. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

XD

Inkabb angolrol magyarra fordits.

2021. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A semminél sokkal jobb.
2021. márc. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kedves előző (7), szerintem ez rosszabb a semminél, mert ilyenkor rögzülnek hülye beidegződések akár tudat alatt, amiktől aztán sokszor csak kínkeservesen lehet megszabadulni később. Mindenképpen tanárral, legalább egy alapvető minimális nyelvtanhoz, mert ha nincs tanár, nincs kontroll, akkor a nem ismert részeket önkéntelenül is magyar kifejezésekkel, kifejezésmóddal hajlamos pótolni az ember. Saját tapasztalat alapján legalábbis ez a véleményem.
2021. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem szavakatckell tanulni hanem mondatokat, kifejezéseket...
2021. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

#8 ez nem csak a te véleményed.


"Nem szavakat kell tanulni hanem mondatokat, kifejezéseket..."

Így van! Így aztán, ha a paprikára van szükséged a levesbe, b*hatod, mert csak azt a mondatot tudod, hogy légy szíves, add ide a sót... :D

2021. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!