Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tippek szó tanulásra?

Tippek szó tanulásra?

Figyelt kérdés
Ha professzionális tippet tudok esetleg hindihez azt külön megköszönöm 🤗

2021. márc. 29. 20:40
 1/4 Shitworld ***** válasza:
Saját bõrömön tapasztaltam, hogy a megfelelõ motiváció/jutalom néha 100 tippnél is többet ér. Ez lehet pénz vagy szexuális élmény, mint jutalom. De szép idõk voltak és milyen szép lány :D
2021. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, hindiben milyen szavak vannak, de ha hasonlóak, mint amit mi használunk, akkor azt ajánlom, ahogy én az angolt meg a németet tanultam.

Bárhova mentem, mindent probáltam narrálni magamban idegen nyelven. Elképzeltem, hogy a boltban az adott nyelven kell beszélni, és magamban elmondtam, hogy mit mondanék. Ilyenek. Ha egy egy szó nem jut eszembe, akkor nem azon a szavon gondolkodok, hanem csak leirom, hogy ennek utána kell nézni, és magamban probálon körülirni.

2021. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szótanulásra a kártyamódszer az igazi. Ha van digitális szólistád, akkor pl. memorion app.
2021. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
dalokból is sok szót lehet megtanulni
2021. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!