Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondják angolul, hogy...

Hogy mondják angolul, hogy "védettségi igazolvány"?

Figyelt kérdés
Rákerestem de nem találtam a hivatalos nevét.

2021. jún. 12. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az alábbi link szerint azt mondom: COVID Certificate

[link]


De valószínű a covid (vaccination) pass -t is jó

2021. jún. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott van rajta, hogy Immunity Certificate.
2021. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Vaccination certificate a helyes megoldás. A "COVID certificate" túl laza, azt is jelentheti, hogy fertőzést igazol. Az "immunity certificate" pedig arra utal, hogy immunis vagy, nem pedig hogy be vagy oltva. Itt Amerikában egységesen vaccination certificate a neve az ilyesminek.
2021. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"immunis vagy, nem pedig hogy be vagy oltva."


Ennek lehet az is az oka, hogy az is kapja a kártyát, akinek van pozitív tesztje, ezzel igazolva azt, hogy ő védett. Nem csak azok kapják akik az oltást felvették.

2021. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A magyar védettségi igazoláson ez van:


[link]


Certificate of SARS-CoV-2 vaccination

2021. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, azt nem tudom, Magyarországon hogy működik ez az oltási igazolvány. Itt, ha elmész megszúratni magad, kapsz egy fecnit, hogy vakcinázva vagy. De arra nem adnak semmit, ha természetes úton estél át a betegségen.
2021. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt ha elkaptad és van igazolt pozitív teszted, akkor kapsz igazolványt.

Pl aki ugye mutatta a tüneteket és ki lett hívva a tesztautó. Vagy aki bement és kifizette a teszt összegét és pozitív lett.

Nem csak kimondottan az oltásra kapja az ember, hanem arra, ha valóban védett az illető. Emiatt is izélték, hogy rosszkor adják a kártyát, mert aki 1 oltást kapott annak is küldik már a "védettségi igazolványt", de ugye ő még nem védett.

2021. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk korrekt. Itt nem ismerik el, ha természetesen estél át a betegségen. Szuri, vagy nem vagy védett. Igaz, itt nincs kötelező igazolvány sem. Senki sem nézegeti az igazolást, még repülőn sem.
2021. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!