Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen nyelven beszél? Spanyo...

Milyen nyelven beszél? Spanyolul vagy Brazilul

Figyelt kérdés
Sziasztok egy ilyen kérdésem lenne hogy a Zimmer Feri filmben a Lúcsia a néger szobalány milyen nyelven beszél? A filmben azt mondják hogy Kubából jött és azt is mondják hogy brazilul beszél de szerintem az nem brazil hanem spanyol, mivel egy kicsit tudok spanyolul ezért gondolom ezt, meg eleve Kubában spanyolul beszélnek ezért gondolom ezt.Meg tisztára hallom hogy az spanyol.Javítsatok ki ha rosszul tudom.Ha valaki látta a filmet kérem fejtse ki véleményét.Elöre is köszönöm. Rosszakarók el innen.

2021. júl. 27. 16:01
A kérdező szavazást indított:
Spanyol
Brazil
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Brazíliában portugálul beszélnek... fyi....
2021. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom Kubában pedig Spanyolul nem?De a filmben hogyan?
2021. júl. 27. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a filmben az hangzik el, hogy brazilul beszél, az nyilván poén csak, hiszen brazil nyelv nem is létezik, mivel Brazíliában portugálul beszélnek.
2021. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Spanyol
2021. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Louanda kubai, úgyhogy a Zimmer Feriben is kubai spanyolt beszél :)
2021. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már értem...
2021. júl. 28. 03:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Braziliában úgy beszélnek brazilul, ahogy Kanadában kanadaiul, Szenegálban szenegáliaiul, stb..... :D
2021. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!