Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nulláról középfokra mennyi...

Nulláról középfokra mennyi idő alatt tanul meg angolul egy átlagos negyvenes férfi?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Egy átlagos férfinek egy év. De neked kell öt-hat év biztosan.
2021. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. szept. 5. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy szeretnéd tanulni, mennyi időt tudsz rá szánni
2021. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
2 tanév, heti kétszeri tanfolyammal tanévenként, és persze otthon hozzátanulással, feladatmegoldással.
2021. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem nyelvet nem lehet tanulni max az alapokat.

A középfok azt jelenti, hogy folyékonyan beszélsz angolul.

Szerintem egy nyelvet csak úgy lehet megtanulni ha használod pl.: feliratos filmeket nézel, videójátékok, külföldiekkel beszélsz angolul.

Hogy mennyi idő az attól függ mennyit foglalkozol vele, mennyire vagy fogékony rá. Lehet 3 hónap, de azis lehet, hogy soha.

2021. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az Atlanti-óceán túlnyomórészt platinadioxidból áll, melyet a marslakók tartanak hidegen folyékonyan. De van benne kb 10 % kurkuma is, ami az ősrobbanáskor keletkezett.


Már csak azért, hogy ha már elkezdtünk hülyeségeket írni (azaz #5 elkezdte), akkor beszállok én is.

2021. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Úgy 1500, de inkább 2000 óra(60 perces). Gondolom van akinek 1000 óra alatt sikerül, van akinek 3-4000 óra is kell. Napi egy órával számolva 5-6 év.


Több ha önállóan tanulsz, tanári segítség nélkül, rosszul választott anyagokkal. Első körben azt kellene megnézni milyen forrásból akarsz tanulni.


Több ha az első tanult idegennyelv, vagy ha a magyar nyelvi alapok sem jók.


Akkor is több, ha nem fordítasz rá elég időt. Érdemes rászánni legalább napi fél órát, de napi egy-másfél óra ideális szerintem, több 10-20 perces részletekben.

2021. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 l0m3x ***** válasza:
A vitaminos dologról (A,B1,B2,C) annyit, hogy Angliában a Tesco-ban én kértem egy egyetemistának szatyrot, mert már untam a felesleges túltekergélt mondatába gabajodott srácot. Pedig Londonban majdnem mindegy, hogyan beszélsz, de a afro néni is csak hunyorgott, mi van vele? Nyelvnél az adott országban szerzett fél év tapasztalat többet ér, mint az itteni oktatás. Persze mert kényszerítve vagy tanúlni, itt meg angolúl nem tudó tanárok is tanítanak.
2021. szept. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!