Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyire nehéz a koreai nyelv...

Mennyire nehéz a koreai nyelv tanulás a kezdetekben, majd felső szintig eljutni?

Figyelt kérdés
Nagy kedvelek mindent ami Dél-Koreával kapcsolatos, és így a nyelv is megtetszett. Azért tanulnám, mert tetszik és érdekel, szóval ez biztosan csak könnyítene a dolgon.

2022. márc. 24. 08:55
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia:) én beszélek koreaiul, remélem tudok segíteni !!

Ha tényleg érdekel és majd végig szorgalmasan tudsz emiatt tanulni, az nagyon jó és hasznos, tapasztalatból mondom hogy nagyon meg tud könnyíteni egy csomó dolgot (bár szerintem ez a legtöbb témában is így van).

Az hogy más szempontból mennyire meg hogy lesz nehéz, elég sok mindentől függ szerintem: egyetemen tanulod? Magántanárral? Nyelviskolában/nyelvkurzuson? Esetleg full egyedül otthon? Napi + heti szinten mennyi időt fordítasz rá? És amikor tanulsz, mennyire hatékonyan tanulsz? Én azt gondolom hogy ez is pontosan olyan mint bármilyen másik nyelv, minél többet tanulod, annál jobb leszel:) minél nagyobb a szókincsed, annál jobban tudod kifejezni magad.

Tény hogy az elején van egy nagy nehézség ugye az új betűrendszer miatt, én amikor elkezdtem tanulni, heti 2x1,5 órát egyetemen és napi kb 5 órát egyedül otthon, 2 hónap alatt jutottam el oda hogy tényleg teljesen folyékonyan, valós magabiztossággal tudjak olvasni. Innentől kezdődött az idegroham hogy minél tobb szót, minél tobb nyelvtant tudni kell stb

Én tényleg csak azt tudom hangsúlyozni, hogy ha érdekel és rendesen nekiállsz, akkor full megtanulható és elsajátítható, csak hát melót kell beletenni ㅜㅡㅜ

Ha bármit szeretnel még tudni, nyugodtan írj rám:))


화이팅!!!!

2022. márc. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!