Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanád ezt nekem helyese...

Lefordítanád ezt nekem helyesen angolra? :D

Figyelt kérdés

Szia Ági !

Hogy vagy ? hogy megy a nyári munka ? Remélem sok palacsintát eladtál már a Balaton partján !

Ahogy tudod most Olaszországban vagyunk az Adriai tenger parján. Itt van a perhoz közel a szállásunk. Már 5 napja vagyunk itt de rövidebbnek tűnik. Nagyon jó idő van, eddig még nem esett az eső. Éjszaka szoktam sétálni a városba a barátaimmal, minden ki van világítva, nagyon szép.

Én kipróbáltam a vitorlázást és egész jol ment.

A nagymamám végre megtanult úszni. Az egyik szomszédunk is eljött velünk nyaralni de már eléggé zavar mindenkit mert egyfolytába panaszkodik minden miatt. A tesóm meg régi viccekkel próbál szórakoztatni minket. Kicsit idegesítő. Jó volt itt de elég volt. Szerdára már otthon leszünk és majd mesélek még de most be kell fejeznem mert étterembe megyünk .

írj vissza hamarosan !



(szóval ez lenne az :D ha van egy kis időd akkor légyszi csak akkor fordítsd le ha tudod ne és webforditas.hu vagy google fordítóval mer sokszor az nemjó. )

Köszi ha segítessz :D:D

ha van pár mondat amit másképp írnál vagy másképp tudod leforditani akkor nyugodtan !


2010. szept. 15. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Can you translate this for me into English correctly? : D

Hi Agnes!


How are you? How's the summer job? I hope you have a lot of pancakes You sold the shore!

As you know we are now in Italy on the Adriatic coast. Here near the shore at this hotel. Already 5 days here but we seem shorter. Very good time here, has not rained. At night I used to walk to town with my friends, is all lit up, very nice.

I tried to sailing, and all went well.

My grandmother finally learned how to swim. One neighbor came to us on holiday but not everyone is rather disturbing because they are always complaining about all the reason. The old jokes with my brother trying to entertain us. A bit annoying. It was good here but it was enough. Wednesday at home, and we will tell you yet but I have to finish a restaurant because we were going.

write back soon!



Jó lesz guglival is!

2010. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ez kimaradt:


(So this would be: D if you have a little time to please you only if you can not turn it off and webforditas.hu or google translator because he often is not good.)

Thanks if you help: D: D

If you have a couple of sentences that otherwise írnál or otherwise you can feel free to translate!

2010. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úristen.. Köszönöm Szépeen :D:D xD



Rendesvagy :):)

2010. szept. 15. 16:34
 4/6 A kérdező kommentje:

Mii ?? nemáár most veszem észre hogy az egészet kimásoltad a googlébol...-.-


mondom hogy az nem helyes 85%-ban... lehet érteni de nemjo mer itt most fontos hogy miket rontok el...

szal..kössz de ezt énis megtudtamvolna..........


-.-˘

2010. szept. 15. 16:38
 5/6 anonim válasza:

Hát az előzőben tényleg sok a hiba. Megpróbálkozom vele én is. :) (Három éve élek Angliában, remélem jó lesz.)


Hi Ági!

How are you? How is the summer job going? I hope you've managed to sell a lot of crepes by the shores of Balaton! As you know we're now in Italy upon the Adriatic coast. Our accomodation is close to the beach. We've been here for five days already, but it seems shorter. The weather is great, so far it hasn't rained. At night I go for walks with my friends, everything is lit up, it's so beautiful.

I have tried sailing, I did quite well.

My grandmother has finally learned to swim. One of our neighbours also came on holiday with us but he has started to annoy everyone because he is always complaining about everything. My brother is trying to entertain us with old jokes. It's a bit annoying. It's been good here but it's enough. We will be at home by Wednesday and I will tell you more but I have to finish my letter now because we're about to go to a restaurant.

Write back soon!

2010. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jaaj Igen ez nagyonjó :D:D

Köszi szépen !! =D:D


Nagyonsokat segítettél :) Puszii . =]

2010. szept. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!