Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi angolul az, hogy “Ez...

Mi angolul az, hogy “Ez póthaj vagy rendes haj? Mert azt írják az alábbi weboldalon, hogy ez póthaj, de nekem rendesnek tűnik.”?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Azt ugye tudod, hogy a póthaj és a valódi haj nem ellentétei egymásnak? Lehet kapni valódi hajból készült és mesterséges póthajat is.
2022. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Arra voltam kíváncsi, hogy mi angolul az a kérdés, amivel kapcsolatban kérdeztem. Úgy értettem, hogy az mi angolul, hogy “Ez kiegészítés vagy az ő valódi haja? Mert azt írják az alábbi weboldalon, hogy ez kiegészítés, de nekem úgy tűnik, hogy ez neki a valódi haja.”?
2022. nov. 18. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy a haját árulja a a fején van? Nézd meg, hogy mennyi van neki belőle, ha egynél több, akkor tuti nem a saját haja.
2022. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Are those extensions or is that her real hair?
2022. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4 Az egész szövegre értettem, hogy ez mi angolul?


“ Ez kiegészítés vagy az ő valódi haja? Mert azt írják az alábbi weboldalon, hogy ez kiegészítés, de nekem úgy tűnik, hogy ez neki a valódi haja.”

2022. nov. 18. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Because on this website it says she has extensions but it seems to me that it's her real hair.


Amúgy a mai hair extensionökön meg se látszik, hogy nem a viselője sajátja, úgyhogy tök8, hogy szerinted te mit látsz.

2022. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Is this a hairpiece or her natural hair? The website below describes it as an extension, but to me, it looks like her own hair.
2022. nov. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!