Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tanultál nyelvet saját magadtó...

Tanultál nyelvet saját magadtól? Sikerült társalgási szintre eljutni?

Figyelt kérdés

Én japánul tanultam meg teljesen egymagam, online vannak ingyenes nyelvtan tananyagok, illetve fent van a teljes kanji lista nyelvvizsgákhoz.


Sokan úgy vannak vele, hogy így nem lehet megtanulni egy nyelvet, de egész jól megértetem magam és megértenek engem is :)



2022. dec. 25. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Sí, ho studiato solo la lingua italiana. Posso parlare unpo'.
2022. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én rengeteg japán hanggal játszottam minden játékomat. anime, manga stb. aztán japán dalokat tanultam. aztán egypár nekem tetsző szavakat, beszólásokat. utánna az írást, nyelvtani részeket. neten novellákat olvastam aztán a quara.com-on japánokkal irogattam. remélem már skype-n is tudunk, bár egyik sem írta h van neki.
2023. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen angolul. Csak is magamtól, mégpedig addig, hogy egy 5 csillagos szállodába is felvettek, ahol alap az angol tudás. Angolul interjúvoltak meg, mert még vizsgám sincs. Egyszerűen csak érdekelt. Mindenben a válaszokat, jelentéseket kerestem. Film, játék, vagy bárhol. Az angollal mindenhol találkozol. Szóval pár év alatt eljutottam arra a szintre, hogy bárkivel elbeszélgetek.

Németül magántanárral is tanultam, meg általánosban is, de az angol mégis jobban megy, pedig azt kizárólag magamnak köszönhetem. Soha nem vettem részt egyetlen angol órán sem.

2023. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!