Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen nyelven van az alábbi...

Vadas Barbara kérdése:

Milyen nyelven van az alábbi idézet? és mit jelent?

Figyelt kérdés

coucou bonjours tu sais que je envie te dis klk chose

ce la vertuelle sa gsist que sur net mais moi je me sens que la il faut que je fait ta connaissance car la vraiment je craqué a ta photo ce te derange pas donne moi juste une chance pour te expliqeu?

bisoux

m !!!!!!!!!! ,,,


2010. okt. 7. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Franciául van, de én nem tudok franciául. Mindjárt valaki benyomja valamelyik webfordítást.
2010. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Francia, de szörnyen szlenges változat. Erre a webfordítás sem fog semmit kiadni.
2010. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bonjours tu sais = jó napot, te tudod
2010. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jaj, ez a baj, h a szótár nem ad ki értelmeset, ezért gondoltam, h van itt vki aki beszél franciául és megérti. :(


de azért köszönöm szépen. felpontoztam mindenkit.

2010. okt. 7. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A második vagyok, én kb értem a lényegét, de szó szerint nem tudom lefordítani, csak kb/ saccra. Szóval: "Hello (a coucou ilyen szlenges köszönés kb), jó napot! Tudod, h mondanom kell neked vmit." Na, ezt a köv. mondatot nem nagyon értem. Itt valami fényképről van szó, amit talán kitettek az netre, és a levél írója még egy esélyt kér a magyarázkodásra. A bisoux pedig puszit jelenet.
2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húúúúúúúúú, köszi szépen! :)
2010. okt. 7. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Második mondat: Nagyon rákattantam a képedre és szeretnék veled beszélgetni, ha nem zavar.
2010. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!