Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy van ez az idézet eredeti (angol) nyelven?

Figyelt kérdés

"Ha megfogná a kezem, lehet, hogy belehalnék a boldogságba." - Stephen King; Az

Az eredeti idézet hogy van? Légyszi ne fordítást mondjatok, lefordítani én is le tudom, de nem vagyok benne biztos, hogy ugyanaz, sőt. Az eredeti idézetet légyszi mondja meg nekem valaki, nagyon kellene, mert ez az egyik nagy kedvencem. Köszönöm előre is!


2009. jún. 26. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
könnyebb lenne, ha leírnád melyik könyvéből való az idézet, és kb hol található, mert a neten is vannak fent angolul könyvek, így ki lehetne keresni.
2009. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az "Az" című könyvében található az idézet, hogy hol, azt sajnos nem tudom, ha tudnám, már keresném ezerrel. :) Sok helyen van ez az idézet fent, és néhány helyre volt odaírva, hogy "Stephen King - Az" Olvastam a könyvet, de olyan rég, hogy már nem emlékszek rá :(
2009. jún. 26. 13:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj de hülye vagyok. >< Kedves első válaszoló, köszönöm, most, hogy mondtad, leszedtem a könyvet magyarul, rákerestem, és megtaláltam benne ezt az idézetet. :) Most már csak angolul kell...
2009. jún. 26. 13:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Juppíí, megtaláltam, mégegyszer köszönöm első válaszoló ^^
2009. jún. 26. 18:51
 5/6 anonim válasza:
És beírnád ide is?:)
2009. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen.. "If he held my hand, i think i'd be so glad i'd probably die." :)
2009. dec. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!