Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van az angolul hogy...

Hogy van az angolul hogy félrerántani a kormányt?

Figyelt kérdés

Pl ha azt akarom mondani hogy

"Félrerántotta a kormányt, és majdnem nekemjött"



2023. aug. 25. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivan nem tudod magadtól használni a fordítókat a 21. században? Másfelől tanulj meg először helyesen írni mert tolmácsként ennyit tudtam kihozni ebből a mondatból mivel nem létezik olyan szó hogy "nekemjött"


Ezt még ingyen lefordítottam neked C3 szinten beszélő anglisztika PhD végzettségemmel:

"Pulled the government, and almost nekemjött"

2023. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

#1-es!


Téged ki bántott? 😃

Hatalmas Tájparaszt vagy, a cégedet is égeted, aki ilyen embereket alkalmaz, mint te vagy. A fali pókot nem bíznák rád, nemhogy egy tolmács melót!

Nem tudom, hogy felvágni szerettél volna vagy csak éreztetni, hogy mekkora ember vagy?

Hát tudod egy Angalisztika szakot bárki el tud végezni. Legalább 1000-szer könnyebb, mint az orvosi és meg szerintem keveset is mondtam.


Szeretnélek tájékoztatni, hogy a “nekemjött” szó létezik a magyarban!

Valószínűleg ellógtál pár egyetemi órát!


Ha valóban tolmács lennél pontosan tudnád, hogy a Google fordító, sőt bizonyos fordítók egy bizonyos szint felett már nem javallott használni.

Kíváncsi lennék én arra a C3 angol nyelvtudásra, merthogy te a felsőfokú angol nyelvvizsgán az eutanáziáról és hasonló dolgokról amik még tételek nem tudtál beszélni az hótziher.

Szerintem még az A1-ed sincs meg angolból!

Fura, hogy te beszélsz itt helyesírásról, mikor a tied még rosszabb, mint a kérdezőé! A vesszőket hírből sem ismered 😃

Szóval nem nagy valami ez az angalisztika, minden hülyét felvesznek, ennyire azért ne legyél már büszke rá, hogy éppenhogy csak sikerult elvégezni egy kamubüfészakot. 😀

2023. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Sidefry the government.


:D

2023. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Esetleg yanked (bár biztos lesz, aki megállapítja, én milyen nulla vagyok angolból :) - kedves kettes: nekem jött... és csak én nem találtam a megoldást a hozzászólásodban?

He/She yanked the steering wheel and almost bumped into me/crashed agaist me (azért ebben a "nekem jött"-ben én sem oly biztos:))

2023. aug. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Pull the FIDESZ to the side.
2023. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
He yanked the steering wheel aside and almost ran into me/hit me.
2023. aug. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Főleg aminek értelme is volt.
2023. aug. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!