Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit gondoltok a héber nyelvről?

Mit gondoltok a héber nyelvről?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz?

Mennyire piacképes?

Szerintetek szép nyelv?



2023. okt. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Semmit. Olyan mint bármelyik nyelv a világon. Itt ilyen nyelven beszélnek ott meg olyan nyelven beszélnek.

Hangzásra nekem a kínai nem annyira szimpatikus, de a japánt szeretem. Tanultam is, sokat voltam közöttük.

Az angol a “piacképes”.

Se a héber se a magyar, se a kínai…stb.

Európában meg még talán a német.

2023. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Mondjuk a kínai szerintem piacképes mostanság.

2023. okt. 26. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mèg mindig kevesen beszélnek kínaiul. Nehéz nyelv. Inkabb hallok kínait angolul beszélni, vagy pl itt magyarul.
2023. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten valszeg piacképes, biztos nem hátrány, de országos kivetítésben már nem biztos.Szegényebb nem leszel tőle, és ha megtanulod, akkor egy könnyítés, ha egyszer az arab felé szeretnél menni.Esetleg belekóstolhatsz annyira, hogy megtanulod a betűket, a nikudokat, és gyakorolsz összeolvasni őket, és ha így is tetszik, akkor folytasd az egésszel. :) Szerintem klassz nyelv, kicsit óvodás logikájú itt-ott.
2023. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nehéz? Meganulhato, az Israelben szuleteto gyerekeknek kulonosen konnyen megy


Mennyire piacképes?- Vilagszinten semennyire, de Israelben es a diasposa nehany reszen nagyon


Szerintetek szép nyelv?- Szerintem nem a legszebb, a latin nyelvek sokkal dallamosabbak, erdekesebbek.

2023. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!