Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Meg lehet tanulni egy nyelvet...

Meg lehet tanulni egy nyelvet az interneten?

Figyelt kérdés
Spanyolt szeretnék tanulni, letöltöttem néhány alkalmazást. Milyen szinten lehet így megtanulni?

2023. okt. 26. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Egész alapszintet el lehet érni, többet nem.
2023. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
"Konyhanyelvi" szinten igen, hogy megértesd magad egy étteremben, boltban, akárhol.
2023. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak gyakorlás kérdése, és nem árt, ha találsz legalább egy anyanyelvi beszélőt, akivel gyakorolni tudsz. A C2 szintet belőni azért nem túl életszerű, de nem is lehetetlen, ha elég kitartó vagy.
2023. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néhány alkalmazást. :D

Meguntam a szerzetesi magányt, letöltöttem egy ejakuláció alkalmazást.

Véletlenül letöltöttem egy gégerák alkalmazást.

Gyertek el vasárnap ebédre, letöltök egy telegyomor alkalmazást.


Vegyél egy spanyol nyelvtanuló könyvet (gyakorlókönyv, stb is), aztán végezd ki becsülettel. Majd ess neki a következő fokozatnak.

2023. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is spanyolt szerettem volna tanulni még a nyáron. Le is töltöttem a Duolingót. Sokáig csináltam. Viszont nem sok ragadt rám, főleg a végén már nem is élveztem.Igaz 70 nap alatt azért ragadtak rám szavak meg pár nyelvtani dolog is de szerintem hatékonyabb tanárhoz vagy könyvekhez fordulni. Persze ez az embertől függ mennyire akarja ezt meg hát azért az agytól is függ. Ahhoz képest hogy én nekem az agyam hozzá van szokva a tanuláshoz és a nyelvtanuláshoz is számomra az alkalmazásos nyelv tanulás nem vált be annyira de azért szerintem próbáld ki. Ha működik akkor jó és ha nem akkor se veszíthetsz semmit. Legalább lesz egy kis alapismereted
2023. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek!
2023. okt. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!