Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Transzneműként Japánban?

Transzneműként Japánban?

Figyelt kérdés
Két éve Japánt tanulok és transz vagyok (FTM) minden álmom japánban élni, munkát mennyire lenne nehéz találni magyarként? Nagyon bánom, hogy magyarországra születtem ezért egy középiskolát vagy egyetemet végigjárnék japánban mivel mindigis szerettem volna a fiatal koromat japánban megélni. Ez transzként mennyire lehetséges? Nem tudom ezeknek hol kell utánanézni pedig próbáltam már tehát ha linkeket küldtök azt is nagyra értékelem.

2023. okt. 29. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem túl fényes arra az LMBTQ helyzete.

2023. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tokioban elvegyulnel, de azon kivul nem hiszem, hogy nagyon elfogadnanak. Udvariasak (pont ebbol kifolyolag kétszínűek is), lehet nem mondanak a szemedbe, hisz europai kulfoldi vagy, igy van egy kis elonyod.
2023. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszeled a nyelvet, biztos talalsz munkat. Az, hogy a hatad mogott mit gondolnak az mas teszta...
2023. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha Japánban akarsz középiskolába járni, az azt jelenti, hogy még általános iskolás vagy? És már transznemű? Az nem semmi. :D

Gimnáziumban valószínűleg neked is kötelező lenne a matrózblúz+szoknya kombó.

2023. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok általános iskolás, magyarországon járok középiskolába 11.-es vagyok és ha végzek és kimegyek (ha van ilyenre lehetőség) ott is kijárnék egy középiskolát nappali vagy esti szakon mint magyarországon is lehetséges több középiskolában képzést elvégezni. Még ha csak egy kétévest is mint magyarországon lehetséges, meg szeretném tapasztalni az ottani középiskolai életet. Azt hallottam több iskolában is ott engedélyezett a lányoknak férfi egyenruhát hordani vagy legalább nadrágot, tehát ezt iskola válogathatja. #1 es válaszolónak közönöm, az oldalon olvasgattam és azt látom még mindig jobb ott az lmbtq helyzet mint magyarországon.
2023. okt. 29. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1es linkje alapjan fejlodtek a temaban, nyilvan ott is a fiatalok a mozgatorugok. Gondolom az idosebb korosztaly meg nem olyan elfogado, de iden sok minden valtozott. A sterilizalasrol nem is tudtam peldaul...
2023. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemreg szolaltattak meg egy Japanban elo magyar ferfit Balazsek a reggeli radiomusorukban. Javaslom hallgasd vissza, nagyon erdekes dolgokat mondott el, boven van tapasztalata a sracnak, tizen eve el kint, japan a felesege is. Podcastkent siman vissza tudod hallgatni, szerintem sok dolgot tisztaba fog rakni. Sok sikert.
2023. okt. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7

A Japánban élő magyarok egyöntetű véleménye az, hogy azt a műsort inkább ne hallgassa meg senki, az ott elhangzottaknak nincs közük a valósághoz.

2023. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy Japanban elo magyar ferfi meselt az ott szerzett tapasztalatairol, eleterol. Balazsek csak hallgattak vagy kerdeztek, nem szineztek az ott elhangzottakat. Szoval ha hazudok, akkor a kint elo srac utan hazudok.
2023. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A Japánban élő magyarok egyöntetű véleménye az"

Ezt amúgy mire alapozod?

2023. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!