Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez a szöveg így helyes nyelvta...

Ez a szöveg így helyes nyelvtanilag?

Figyelt kérdés
It was a nice Sunday afternoon and Rob and Hannah were bored.They were walking and they noticed an odd vehicle.She went to the vehicle but sudden lost one.She did not know it what he should do,not believed his eye.He tried to excuse it,but did not succeed,called the police because of this.the policemen examined the vehicle,but the vehicle took off suddenly and disappeared for eternal one.
2010. nov. 8. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

She didnt know what he should do!


not believed HIS?!(she?!) eye


na most akkor she vagy he?

2010. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

suddenly lost each oter.


She didn't know what he should do, he didn't believe his eye.


Az excuse-zal mit akartál írni?


for eternal one -- ilyeneket ne mondj-- inkább forever, vagy never appearad again

2010. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok, nem vettem észre, döntsd el, hogy He vagy She és abban legyen az egész mondat..
2010. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
He!:)
2010. nov. 8. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy webfordító soha nem lesz helyes! Írd meg te magad, garantáltan jobb lesz, mint ez a zagyva borzalom. (Csak az a furcsa, hogy az első két mondat jó. )Webfordítót nem vagyok hajlandó kijavítani, a saját munkádat igen.
2010. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!