Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az Interpals nevu oldalon...

Az Interpals nevu oldalon akad értelmes ember?

Figyelt kérdés
Csupan két honapja vagyok fenn, de eskuszom, hogy ugy érzem ott magam, mint egy elmebeteg-gyulekezetben. Tudom, gonosz, de mar csak azért megyek fel, hogy utana a baratnokkel az ott irogatok hulyeségein rohogjunk. Olyan emberekkel hozott ott ossze a balsorsom, hogy az eszem megall sokszor, csak néhany példat emlitek - kocka, az életuket net elott tolto negyvenes, otvenes, maganyos farkasok, minden nonemut felkutato, azoknak bokolgato, meg feleségul venni -akaro torok, arab, stb csavok. Volt egy angol csaj, aki azzal inditott az uzenetében, hogy o nem bizik senkiben, ezért nagykéssel a parnaja alatt alszik,vagy egy holland csavo, aki 35 évesen az anyjatol kér engedélyt , ha egy lannyal akar talalkozni, tavol-keleti ( elososorban koreai) fickok, akik ugy gondoljak, bennem talaltak meg a tokéletes not, és 3 levél utan mar a gyerekek szaman gondolkodnak. Van valami festo csavo New Yorkbol, aki elkuldte a képeit - borzalom egytol egyig mind- , a 'Goya: Madrid védoinek kivégzése'C, képre rafestette Gwyneth Paltrow-t , és mikor merészeltem megjegyezeni, ' Jéé, igen, Goya, ismerem, érdekes koncepcio igy Gwyneth Paltrow a leloni szandékozott ember mellett", akkor elhordott mindennek, meg hogy nem értek tuti a muvészetekhez, stb.. Ti, ha fenn vagytok.. Ti talalkoztatok ott legalabb egy értelmes emberrel, akinek az IQ -szintje meghaladta az 50-et?
2011. aug. 23. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én IQ-m 51. Nekem írhatsz.
2011. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ava87 ***** válasza:
100%

Régebben én is fent voltam, de kétféle emberrel volt dolgom: halálosan unalmasakkal, és vegytiszta idiótákkal.

Viszont sok jófej külföldivel ismerkedtem már meg a penpalworld.com-on.

2011. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez furcsa, nekem majdnem csak jó tapasztalataim vannak.

Nekem ált. koreaiak szoktak írni, de csak lányok és ők nagyon kedvesek.

Az orosz lányok is jó fejek. És nem azt mondom, hogy mindenki hihetetlenül értelmes, de már volt olyan, hogy sikerült jól elbeszélgetni művészetről, filmekről, könyvekről valakivel.


Rossz tapasztalatom csak egy amerikai fiúval volt és egy pár homofób arabbal. Őket leszámítva én kedvelem azt az oldalt.

2011. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En egy eve hasznaltam az oldalt, es hat volt ott mindenfele ember.. Talaltam olyat is, akivel meg mindig levelezek, de rengeteg furcsat is is. Volt olyan torok, aki az elso leveleben irta, hogy eljonne hozzam, stb:-D eleg vegyes a tarsasag.. Penpalworld-on jobb emberek vannak, persze ott is talalni nem egeszen normalisat..
2011. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát könnyen meglehet, hogy a festő tényleg jobban ért a művészetekhez :D

Én már pár éve nem használom az interpalsot de nekem javarészt pozitív tapasztalataim voltak. Mondjuk én fiú vagyok és szerintem abban rejlik a titok, hogy én nem csajozni jártam az oldalra, hanem, hogy külföldi ismerősöket szerezzek, mert mindig is érdekelt idegen országok kultúrája.

Esetleg ismerkedhetsz csajokkal is :D :)

2011. aug. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia! Én is fent vagyok már jó ideje Interpals-on és már a amikor regisztráltam, attól a naptól kezdve beszélgetek egy olasszal, szinte ugyanolyan, mint én, minden egyes nap beszélünk és még mindig van miről és soha nem unalmas.. pedig ennek már 3-4 hónapja.. elég ritka az ilyen... persze engem is rendszeresen betalálnak szerencsétlen emberek akik halálra untatnak... van amikor már az első levelükből látszik, hogy érdemes-e visszaírni nekik vagy nem.. de rendkívül hasznosnak találom az oldalt.. eredetileg a német miatt regisztráltam, azonban körülbeüll három német mondatot beszéltem ott :D az angolom viszont hatalmasat fejlődött! :)


TIPP: érdemes egy normális, gondos adatlapot kitölteni, normális szöveggel! amióta én ezt megcsináltam, azóta kevesebb idiótától kapok levelet... és nem csak én vagyok ezzel így!

2014. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen normális embert ismertem meg, akivel még a mai napig beszélünk, ennek már 3 éve :)

Találomra írtam neki, csak úgy kiválasztottam az első britet, aki a kezem ügyébe akadt, de azóta hiába írtam akárkinek, én is mindig csak idiótákba ütköztem.

2015. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A keresobe allitsd be az orszagot, pipald be hogy csak azokat mutassa akik nyelvet tanulnanak, tanitananak (language exchange) ird be egyel lejebbi mezobe, hogy history, vagy hogy ... Music vagy akarmi es konnyeden talasz zsenialis embereket.
2015. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is fennvagyok, egyvalakivel összehaverkodtunk (brazil).

99%-ban pasik írnak, megfigyeltem, melyik országokból kapom a legtöbb hûlýe üzenetet (kapcsolatot, feleséget, közösülést kereső férfiak tucatjai), ezeket az országokat blokkoltam (sok másik nő is!), akkor kevesebb ilyen üzi jött,aztán kiírtam, hogy ez nem randioldal, és kapcsolatban vagyok, csak barátság és nyelvtanulás érdekel. Ezután mégkevesebb gyökér írt xD

2016. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:O
2019. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!