Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek 16 évesen korai...

Szerintetek 16 évesen korai lenne egy külföldit fogadni az otthonomba kb 1 hétre? Angolt tanulok, mit lehetne csinálni egy kis városban vele Karácsony környékén?

Figyelt kérdés

szeretném ha nem unatkozna, mindig szeretnék valami jó programot neki, de valahogy tanácstalan vagyok:(

légyszíves ne durvuljatok, én csak véleményeket, és tippeket várok. előre is hálás köszönet minden hasznos válaszért:)


2010. nov. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleiddel élsz, és ez a külföldi egy másik országbeli cserediák, akkor nemhogy korai lenne, de még támogatnám is. :)


Ha a lányom nagyobb lesz, én biztosan fogok neki keresni egy cserediák-partnert, aki eljön ide hozzánk, és utána a lányomat is elengedem hozzájuk (ha akar, jöhet az ő anyukája is, és igény esetén én is elmegyek a lányommal).


De csakis megbízható, iskola által vagy ismerős által ajánlott cserepartnerről lehetne szó nálam.

2010. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ez valamiféle cserediák program lehet az iskoládban. Először ismertesd meg a családoddal, töltsetek el együtt beszélgetéssel, ismerkedéssel egy estét. Körbevezetheted a lakóhelyeden, ha esetleg van valami érdekes program a városban (pl. adventi koszorú készítés, gyertyaöntés stb akkor arra is elviheted). Esetleg a közel lévő nagyobb várost megmutathatnád neki, nevezetességeket, múzeumokat, ha van valami különlegesebb program (pl. karácsonyi vásár) akkor azt is. Aztán társasozhattok, kártyázhattok. Ha van lehetőséged az érkezése előtt felvenni vele a kapcsolatot, akkor megkérheted, h ő hozzon társast, ami neked a nyelvtanulás céljából is biztosan jó lenne.
2010. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oohh nagyon szépen, hálásan köszönöm a kedves segítségeket:) utolsó válaszoló köszönöm szépen a hasznos tippeket, sokat segítettél:)igazából egy fiú,(én 16/L) és nem cserediák program, hanem még régebben ismerkedtünk meg egy másik városban, teljesen véletlenül, és most eldöntöttük, hogy személyesen eljön hozzám

mégegyszer nagyon köszönök mindent, ha még vannak tippjeitek akkor írjatok!:)

2010. nov. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!