Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki elmagyarázná ezt a...

Valaki elmagyarázná ezt a "tiszta havaj" kifejezést?

Figyelt kérdés
Mert vannak olyanok, akik egy szimpla jó dologra mondják hogy áá tiszta havaj, miközben ha belegondolsz semmi értelme nincs. Az hogy tiszta havaj ezt mondod egy városra, lakásra, stb, az még rendben is van, de ez...
2011. jan. 2. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tisztára olyan jól érzem magam (/ettől a dologtól), mintha hawaii-on lennék
2011. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb ember Hawaiin jól érzi magát (ha ott nyaral), tehát megállja a helyét jó dolgokra is.
2011. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Megjegyzem ez is egy olyan dolog, ami az idiota Amerikabol jott, hiszen ok azok, akik Hawaii-ra mennek nyaralni, mert az a sajat allamuk. Hanem az europai embernek nem sok koze van Hawaii-hoz (szerintem sokan, akik ezt mondjak, azt se tudjak, hol van), ezert leri, hogy egy Amerika-majmolas az egesz.
2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem az, vki mondjuk egy videóra mondja azt hogy tiszta havaj, ami tetszik neki, na annak mi értelme van?! Meg tiszta havaj ez a ruha. Istenem annyi buta ember van, szörnyű.
2011. jan. 2. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
te vagy a buta Istenem -.- Ezt nem érteni.. ez már nekem fáj. Amúgy meg nem havaj, hanem Hawaii, csak hogy ne másokat h.lyézz le
2011. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valami nagyon jó, gondtalan. Olyan, mintha nyaralnál, amikor azt csinálsz, amit akarsz. Ezt jelenti.
2011. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ilyen dolgokra, mint videó meg ruha, tényleg nem szokás használni ezt a mondást. Mondjuk én még nem is hallottam, hogy valaki ilyenre használná.

Ezt olyan helyzetekben kell mondani, pl mikor letudod az összes vizsgádat, és még van 1 heted, mikor nem csinálsz semmit, na az "tiszta havaj". Vagy mikor elmész nagymamádhoz és hozza eléd a fincsi kajákat meg sütiket, na az is tiszta havaj :)

Azon meg ne gondolkozz szerintem, hogy miért mondják ilyen tárgyakra is például. Egyszerűen az van, hogy ők félreértelmezték ezt a mondást, rosszul használják. Manapság mindenkinek szuvernír joga, hogy melyik szót mire használja :D:D

2011. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!