Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A gigolo cigány szó de ennek...

A gigolo cigány szó de ennek mi a magyar jelentése?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Olasz szó, nem cigány és általában hódító, nőfaló pasikra használják, vagy degradálóan selyemfiúkra.
2011. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
férfi prosti
2011. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
olasz szó tényleg, a cigányok nálunk arra használják, amit az első írt, hogy nő faló, hódító, de az igazi jelentése tényleg vagy férfi prosti szerintem is.
2011. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kokas Lajos ***** válasza:
93%
Olasz szó (bár már nemzetközivé vált), parkett táncost (pénzért táncoltatott hölgyeket) jelent, ma már moderátoroknak hívják őket, a tengerjáró hajókon, de a tevékenységük mit sem változott az évek alatt! :))
2011. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 4. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
angol szó is am. selyemfiú a jelentése
2011. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
83%

Kokas Lajosnak igaza van. De annyit még hozzá fűznék, hogy Mára már változott egy kicsit a szerepük. Van egy ismerősöm aki ezt a szakmát űzi és ki faggattam. A következőket mondta nekem.

A gigolo az nem férfi prosti. A férfi prosti az nagy részt férfiakat elégít ki míg a gigolo csak a nőkkel foglalkozik.

Bár olykor szexuális kapcsolatra is felkérik őket, de leginkább kísérőnek egy eseményre vagy társaságba, beszélgető partnernek, táncpartnernek és bár ritkán de néha szerepet is kell játszania. Valakinek az új pasiját vagy fiát, unokáját és így tovább. És mondta, hogy fontos a megjelenés (elegáns légy ha kell),hogy jó képű legyél és a műveltség és ha már ott tart, hogy vásárolhat egy "szuper kocsit" (Itt nem sport kocsira gondolj, hanem luxus autóra. Mercédesz, Lexus...) akkor már növel heti a tarifát. Magyarországon kocsi nélkül csinálta 20.000Ft/óra mára már külföldön dolgozik 200euró/óra tarifával. És a kezdés nála úgy történt, hogy egy kis faluban nőttünk fel mind a ketten és mivel jó képű volt elég sok nőt meg csinált, de aztán már ott nem volt aki meg álljon neki a híre miatt aztán mikor a városba költözött elégé ki volt éhezve és be ment egy bárba ott pedig első jelentkező egy korosabb hölgy volt. Amikor el ment vele és a nő pénzt adott neki azt mondta, hogy itt dőlt el minden vagy el fogadja vagy nem. Ő elfogadta, mert látta, hogy evvel jó fog keresni. Azután a többi ment magától. Na nekem így ennyit mesélt.

2013. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!