Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent az az Omg, Wow,...

Mit jelent az az Omg, Wow, Páwa meg amiket még a fiatalok sűrűn használnak?

Figyelt kérdés
ha tudtok még ilyet írjátok le lécci,mert most ennyi jutott eszembe abból amit akartam kérdezni xD
2011. jan. 30. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

omg - oh my god - úristen


wow - world of warcraft (sz.gépes játék) Vagy "váó" (csodálkozás)

2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

OMG - Oh my God

[link]

Wow - hangutánzó szó


PÁWA - Pólus, Árkád, Westend, Aréna

[link]


Mást nem ismerek, szerencsére ritkán kerülök ilyen szóhasználat közelébe.

2011. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal vagyok, de el nem tudom képzelni, mire használják, hogy "páwa"... Az én körömben nem használják.

[link] - EZ páva.

2011. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Páwa a sokat dumáló, egoista emo-s is.
2011. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
A páwák azok a plázap*csák, a zseléfejű rózsaszínfelsős szűkgatyás díszhomárok, és a kefehajú emósok.
2011. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúúúúúúúúúúúúúristen, itt ülök a gépem előtt, és szakadok ezen a "Páwa" szón, és azon a válaszolón, aki még be is linkelt egy pávát. Szóval, a nyelvfejlődés, igen. A láma után ez már nem is újdonság...
2011. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:36


Koszi, a Te pavad legalabb szep. Igen, nagyon szep. Nem mint a 21:32 valaszolo PAWA-i. (plázap*csák, a zseléfejű rózsaszínfelsős szűkgatyás díszhomárok, és a kefehajú emósok.)

Igaza van utolsonak. Hogy mi lett a magyar nyelvbol, mert egy-ketto PAWA unatkozik!

2011. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy mi, tinikorból kinőttek kezdjük el a növénynevek bevezetését a nyelvtörténetbe. Pl. "Ez nagyon hibiszkusz!"
2011. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jo otlet! OMG, PAWA es tarsasaga, csak kapkodnak fejuket.
2011. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D.egyébként én is csak 8.kos vagyok,de sose tudtam mit jelentenek.Amúgy a páwa tényleg ezt jelenti mostmár rájöttem ugyanis állandóan a leggazdagabb fiúk mondják ezt az osztályból meg a másik osztályokból is ezek a plázacicák...
2011. jan. 31. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!