Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kanji szavakat keresek, de ha...

Kanji szavakat keresek, de ha gugliba beírom annyi fajtát ad ki, hogy nem tudom melyik passzolna ezekhez. Aki ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés

[link]

Nos összesen 4 kanji szót keresek, vagyis már csak 2-t mert egy ilyen kanji meaninges tetoválós sablonban már találtam 2-t. Szóval: Love, hate, life, death

A szerelem és a halál szimbóluma meg van már, de a hate és a lifenak annyi fajta verzióját találtam google képkeresőben, hogy már nem tom melyik lenne jó. Jah és a love-ra is több fajta van... Valaki segítsen, fontos lenne...


2011. febr. 10. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Love: [link]

Hate: [link]

Life: [link]

Death: [link]

2011. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aha köszi de nem tom észre vetted e ezek különbözőek pl a love és a death is...
2011. febr. 10. 12:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy különbözőek?
2011. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az, amiket te is írtál, csak más rajzolási stílusban.
2011. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát a love ban elég nagy a különbség
2011. febr. 10. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Az általad belinkelt elég csúnya kalligráfiájú, nehezen felismerhető, nem használt, eléggé le van egyszerűsítve. Biztos van, akinek ilyen a kézírása, de te tetoválásra ne ezt használd. Az első válaszoló által belinkelt az igazán szép.
2011. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nálad a halálnál hiányzik egy vonal, megint csak a másik a helyes.
2011. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aha őő a love már rajtam van még tavaly csináltattam meg. Több helyen is ezt a fajta sablon használják... ezt is úgy neten találtam.. szal nem tom, az lesz a tuti ha bemék a helyi tetoválóshoz... ő megmondja a frankót...
2011. febr. 11. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Ugyanaz van leírva, csak máshogyan. Te választod ki, melyiket akarod. Nálunk is van olyan, aki mondjuk nem tesz hurkot a gé betűre, hanemm szabadon hagyja a szárát. A nagy A-t sem kunkorítjuk, általában kézírásban csak egyenes vonallal húzzuk meg a lábait. Ettől még ugyanolyan jó.
2011. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak megjegyzem, a love az angol szó, NE keverjétek a japánt a kínaival! Amúgy meg amit az első kommentelő "love"-nak linkelt, az AI, japánban használatos kanji(magyarul: szeretet, szerelem jele) A kínai kanjik hasonlók.
2011. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!