Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért "hokizik" egy férfi, ha...

Miért "hokizik" egy férfi, ha maszturbál?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet a fenti "hokizik" szleng szó eredete a férfi maszturbációra és miért?

2011. márc. 10. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, mert botot fog :D
2011. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
OK, de minden ütővel játszott sportnál "botot" fogunk.
2011. márc. 10. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó de Európában ez volt a legelterjedtebb botos játék szerintem.....nem a bézból meg ilyenek
2011. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert mindkettő a verés az izgalmas
2011. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeretek hokizni.

/L

2011. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vree ***** válasza:
Ott van a megoldás a kulcsszavaidban. A zsebhoki népszerű játék volt az átkosban, a "zsebhoki" szót mással is asszociálni meg már nem nagy ugrás a képzelőerőnek.
2012. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt az előzőt nem értem.

Az "ÁTKOSBAN" népszerű játék volt? Úgy érted, valódi játék, nem pedig férfi maszturbáció? Milyen volt, és hogy működött? Én nem találtam róla semmilyen információt.

2012. jún. 28. 11:56
 8/9 Vree ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, szóval én se tudom hogy a kifejezések hogyan, mikor jöttek létre. Van ugye a hoki, azaz a jégkorong. Nyilván onnan jön az asszociáció, hogy a hokijátékos is egy hosszú ütőt markol. A zsebhoki mint játék, mondom nem akarok hülyeséget mondani, de volt zsebhoki meg zsebfoci néven is, jó atyámnak volt egy ilyen készlete. Ez egy ilyen pöckölgetős dolog volt, aminek az a lényege hogy egy sor a kor nagy játékosait ábrázoló műanyagkorongot cipelsz amit bárhol le tudsz tenni egy asztalra és egy másik kisebb korongot (vagy focinál "labdát", ami ugyanúgy lapos korong alakú volt) kellett pöckölgetni. Ha el vagyok tévedve valaki majd kijavít, mindenesetre nekem így mutatták.
2012. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes, amit mondasz, köszönöm szépen. A zsebfociról hallottam, de a zsebhokiról nem. A hoki eredetileg labdajáték volt, ütővel ütötték angliában, aztán később lett jéghoki is, amit jégen játszottak, és gyerekkorom óta a "zsebhokit" férfi maszturbálás jelentésben használták, függetlenül attól hogy valaki zsebbenyúlva csinálta-e.

Ezt nem hallottam, hogy a zsebfoci mellett volt zsebhoki nevű játék is, köszönöm a választ.

2012. júl. 2. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!