Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez? (angol)

Mit jelent ez? (angol)

Figyelt kérdés
You got the strite interval right.
2011. ápr. 26. 18:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
"Nyugodt légy, te utcai jobbkezes fiú." -ha jól tudom...
2011. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első: rosszul tudod


jól elkaptad a strite hangközt/szünetet....strite az talán egy együttes, mert nem találom a szót egy szótárban sem

2011. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem "stride" lenne? Hosszu, kimert lepest jelent.
2011. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem együttes az biztos, stride csak akkor, ha elírták, de majd hozom a szövegkörnyezetet.
2011. ápr. 27. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Szovegkornyezettel sokkal konnyebb lesz kitalalni.
2011. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem írták el: [link]
2011. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A strite szlengbe, amcsiba, egy feher egyenes, (heteroszexualis) fiut jelent. Richard Attenborough egyik filmjeben lehetett ez a szo, mert mint idezetnek van feltuntetve.

Tehat valahogy ugy, hogy eltalaltad a strite idokozoket/merleget.


Peldamondatnak valahogy igy:

We can't employ only homosexuals, we must employ some strites, so as not to upset the diversity balance.

2011. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok, lehet nem amcsi szleng, inkabb ir, skot, welshi, valami ilyesmi, a kiejtesuk miatt. Strite nagyon hasonlit a straight-hez, ahogy ezekbol az orszagbol ejtenek ki. Raadasul Richard Attenborough is brit.
2011. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem Attenborough, hanem A Moment to Remember c. koreai film angol feliratában szerepel, ott nézzétek meg ha már tudtok ilyet is, én most nem tudom még linkelni a szöveget, de majd fogom, ha nem találnátok. Köszi:)
2011. ápr. 27. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom most vegig nezni a filmet, de 100% hogy az amit irtam. Csak ilyen hasznalatba hallottam, mar nagyon regen.
2011. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!