Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Katedra online angol tanulásró...

Katedra online angol tanulásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Fizikailag elmenni nem tudnék, házhoz járó magántanárt pedig nem tudok megfizetni, ezért ezen gondolkodom. De itt is 3 hónapot be kell fizetni előre, sok ahhoz, hogy ha nem válna be, elbukjam.


Tanult valaki ott, így? Vagy esetleg más online nyelvtanfolyamon?


Csak nyelvvizsgára kéne ismételnem. Jó, nem csak ismételni, van azért jócskán lemaradás, a lényeg, hogy nem vagyok teljesen kezdő


2011. nov. 10. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy megvettem az English Grammar in Use c. könyvet, és átrágtam magam rajta, valamint a nyelvvizsga témakörökhöz kidolgoztam magamnak egy sablonszöveget, hogy tudjak róla beszélni + megtanultam a szükséges szavakat.
2011. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez eddig jó, csak kéne nekem valami tematika, valami rendszer. Úgy gondoltam, hogy ez talán egy kicsit kötne.

Lehet, hogy kipróbálom, de olyan jó lenne hallani tapasztalatot is.

2011. nov. 14. 11:14
 3/3 Atika válasza:

Szia

az Elo ajánlanám neked. persze nem kell újonan megvenni felmész a teszveszre vagy a vaterára és ott megkapod 10000-15000 ft-ért haasználtan. egyébként ujonan 80000 ft. nekem bevált.

2012. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!