Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi a véleményed az Euro...

Mi a véleményed az Euro Nyelviskoláról?

Figyelt kérdés

Olasz tanfolyamra jelentkeznék, de több embertől azt hallottam, hogy nem annyira jó az iskola. Van valaki itt aki ott tanul/tanult? Mik a vélemények?


[link]


Köszi a válaszokat :)


2011. máj. 4. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam náluk, angolon. Hát...
2011. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... bocs, első vagyok, véletlenül elküldtem. Szóval, nekem inkább infrastrukturális problémáim voltak... télen fűtetlen terem, amit csak jó pár hét után javítottak meg, olyan termek, amik egymásba nyílnak, tehát más csoportok átjártak rajtunk, stb. A házban, ahol tanultunk, még a liftet sem használhattuk, nehogy zavarjuk a lakókat.Egyébként az oktatónkkal elégedett voltam, nagyon is. Úgy tudom amúgy, olaszt/spanyolt nem is mindig indítanak, csak ha összejön a csoport, de németre és angolra szinte minden szinten van igény és előny, hogy van részletfizetési lehetőség és diákkedvezmény is.
2011. máj. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlanám az Euro nyelviskolát, lazák, folyton tologatják a tanfolyam indulási időpontját, mert "nem jött össze annyi ember", aztán meg elindítanak egyet 14 emberrel, miközben azt írják, hogy 6-12 fős csoportok.A lift helyzet nálunk is megvolt, 4.emeletre kellett felsétálni minden alkalommal. A szomszéd termek között nem volt elég vastag a fal, így ha valaki listening-ezett, akkor az egész emelet azt hallgatta. Ez akkor volt a legzavaróbb, mikor német csoport volt mellettünk,és csak a német üvöltést hallottuk angolórán, egymást meg a tanárt nem. Inkább a Bonus nyelviskolát ajánlanám.
2011. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyu járt abba a nyelviskolába, de a tanár túl laza volt, szinte sosem tanultak.

Én 1 hónapja voltam a Cosmopolitan nyelviskolában tanfolyamon, tökéletesen megvagyok vele elégedve, oda menj:)

2011. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!