Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egyszerű nyelvezetű/lassú...

Egyszerű nyelvezetű/lassú beszédű angol nyelvű sorozat?

Figyelt kérdés

Angolul szeretnék tanulni, értem is a nyelvet de csak ha lassabban beszélnek, a túl gyors nyelvezetűt még nem merem bevállalni. Tudtok ilyen sorozatokat? Lehetőleg vicces (pl Egy rém rendes család-csak ez is gyors még :( )

(Alulírás nem érdekel)


2011. máj. 9. 16:21
 1/6 Darcy01 ***** válasza:
75%
A Született feleségeket szerintem elég jól meg lehet érteni.
2011. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sopranos,lassú és érthető a szöveg
2011. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, bár ez nem annyira érdekel, ugyanis fiú vagyok. :)
2011. máj. 9. 16:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőhöz szólt a kommentem.
2011. máj. 9. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Hannah Montana

Bár, ha fiú vagy, gondolom ez se érdekel, de azért lehet hogy meg kéne próbálnod, mert szerintem elég jó sorozat, én is ezt néztem életemben először angolul és nagyon sokat javult tőle a tudásom.

2011. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem szégyellsz a jó ügy érdekében pár órára kisgyerekké válni, akkor bármiféle rajzfilm/gyerekanime/akármi ami elsősorban a gyerekeknek lett kitalálva egész jó döntés lehet, ha a hallás utáni értést akarod elkezdeni valahol.

Úgyhogy az előzőkön felbátorodva én is merészelek egy hülyeséget mondani: Pokémon. Nem vicc. Mivel alapjáraton gyerekanime, ezért egyszerű a nyelvezete, nem beszélve arról, hogy elég kiszámítható is amit beszélnek, tehát ha nem is vagy biztos abban, hogy jó amit hallottál, rájöhetsz a szituációból. Ha pedig te pont abba a korosztályba tartozol, mint én (tehát kb. a mostani 16-20 évesek közé), és a fél gyerekkorod erről a rajzfilmről (illetve, mivel az anime-fanok tudtommal nem szeretik ezt a szót: animéről) szólt, akkor csak ajánlani tudom.:))


Kicsit hasonló a te példádhoz a Jim szerint a világ (According to Jim). Hogy mennyire vicces, azt döntsd el magadnak, de az általam eddig angolul látott 1-2 epizód alapján egészen érthető. Bár szerintem, ha még kezdő vagy, a felirat sosem árt; még ha nagyobb is a sikerélmény, ha anélkül érted meg, de ha olyan vagy mint én, és egy-egy kisebb kudarc elveszi a kedvedet egy jó időre mindentől, akkor már rögtön nem ilyen kellemes a dolog.;)

2011. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!