Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » SÜRGŐS! Mi a jelentése? Angol

SÜRGŐS! Mi a jelentése? Angol

Figyelt kérdés
Dalszöveg:"Hey but u have messaged tat i was the 1 who betrayed you...if i had done or said anything wrong forgive me barbara..if der s something please let me know barbara please...because i don want my friend to be sad...even im feeling very lonely n sad here wen u said, i betrayed you..."
2011. júl. 7. 20:05
 1/3 anonim válasza:
0%
Hé, de van üzenetben tat i volt az 1, aki elárulta meg ... ha tettem, vagy mondtam semmi rosszat bocsáss meg barbara .. ha der s valami kérem tudassa velem barbara kérem ... mert én nem akarom, hogy barátom, hogy szomorú ... még im érzi nagyon magányos n szomorú itt Wen u mondta, i elárulta meg ..
2011. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nah google fordító :DD
2011. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vree ***** válasza:

Csak azt tudnám mi olyan sürgős az ilyen üzenetekben...>.>

(Ez dalszöveg? Nem internet dráma?)


Hé, de te azt üzented, hogy én voltam az aki elárult...Ha tettem vagy mondtam valami rosszat bocsáss meg nekem Barbara...Ha van valami, kérlek mondd meg nekem Barbara kérlek...Mert nem akarom hogy a barátom szomorú legyen...Én is egyedül és szomorúnak érzem magam itt, amikor azt mondtad, hogy elárultalak...


(Hey, but you have messaged that I was the one who betrayed you...If i had done or said anything wrong, forgive me Barbara..If there is something please let me know, Barbara, please...Because I don't want my friend to be sad...Even I am feeling very lonely and sad here when you said I betrayed you...")

2011. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!