Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent a "hit me"?

Mit jelent a "hit me"?

Figyelt kérdés
Britney egyik száma a Hit me baby one more time. Azt jelenti, hogy üss meg, vagy találj meg még egyszer? Mert én már láttam mindenhol mindent, hogy mit is jelent ez valójában.
2011. júl. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
sokszor olyan értelemben használják, hogy a b*szás szlenges változata a hit. Például egy jó csajt lát valaki, és azt mondja. I would hit it! Fuck Yeah!
2011. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
kapj el. ez lehet szexuális töltetű is,meg agresszió is
2011. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
To hit somebody - az egyértelműen ütést jelent. Hit me baby one more time: üss meg még egyszer, vágj pofon még egyszer, vagy átvitt értelemben: megbántani, szóval bánts meg még egyszer.
2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

A szam arrol szol, hogy a lany megbanta hogy szetment a pasijatol.

"Hit me baby one more time". Adj meg egy alkalmat. Give me another chance.

2011. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

így ebben a formában

--hit me=üss meg--!

2011. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de van egy video a youtube-on, ahol ez a szám le van fordítva magyarra, és ott van úgy, hogy találj meg még egyszer. Erre gondolok konkrétan: http://www.youtube.com/watch?v=qMbpMxUXP9s

Ez kavart be nekem.

2011. júl. 8. 18:20
 7/7 A kérdező kommentje:
De pl olyan video is van, ami úgy fordítja a hit me baby one more time-ot, hogy adj még egy esélyt kicsim :D
2011. júl. 8. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!