Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítene két mondatot...

Valaki segítene két mondatot magyarról-spanyolra lefordítani?

Figyelt kérdés

Az egyik:


A zene az, ami összeköt minket, embereket.


A másik:


Nem létezik tökéletes ember, csak példakép, akit a hibáival együtt fogadunk el



(Előre is köszönöm és kérlek ne online fordítóval csináljátok, hanem az írjon választ, aki ténylegesen tanul(t) spanyolt :)


2011. júl. 8. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mihez kellene?


Nem 100 százalék (csak 95 :D ):


Es la musica, que nos une, la gente. (a la gente elhelyezésével nem tudok zöld ágra vergődni az eleje az jó)


No hay gente perfecta, solo idolos que aceptamos junto con sus errores.


Ezek csak tippek, én is tanulom még... ja és nem fordítóval van! Hátha másoknak is lesz ötletük

2011. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah, és lehet úgyis hogy "No existe la gente perfecta" (de itt lehet hogy névelő is kell elé, a "la" de lehet hogy nem) mindig ilyen apróságoknál akadok el :))
2011. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húúú nekem teljesen más volt :D:D
2011. júl. 8. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan lehetne többféleképpen is, mégis ugyanazt jelentené. Megpróbáltam minél inkább "szöveghű" maradni. Mondjuk az elsőnél biztos lehet a conectar igét is használni, ami "összekapcsol-t" jelent, de szoktam neten olvasgatni spanyol szövegeket, és ott így volt ez a kifejezés leírva. Csak sokszor apróságokon elakadok. A legjobb módszer megtudni, hogy lehet-e úgy írni, ha neten keresünk olyan külföldi szöveget, amiben benne van, vagy valami hasonló le van írva. Így szoktam tanulni (többek között)
2011. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ment a zöldkezecske :D
2011. júl. 10. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!