Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanád nekem? (angol)

Lefordítanád nekem? (angol)

Figyelt kérdés

Így kaptam ez a levelet, de csak nagyvonalakban értem:


thanks for getting back to me i am shipping it to my husband in

nigeria western africa,and i wont you to get back to me with your bank details so as to proceed the payment vai bank to bank transfer and the total price including the shipping fee via EMS i will be looking for ward to

read from you!


Előre is köszönöm!


2011. júl. 14. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy visszaadtad nekem. Elszállíttatom (hajóval) a férjemnek Nigériába, nyugat-afrikába. Szeretném, ha megadnád a banki adataidat is, hogy át tudjuk utalni a pénzt. A teljes ár tartalmazza a szállítás költségeit is. Már várom, hogy írj nekem.
2011. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vree ***** válasza:

Köszönöm, hogy visszaszóltál nekem. [első: getting back to me, nem getting 'it' back to me!] Elküldöm a férjemnek Nigériába, Nyugat-Afrikába. [shipping = mindenfajta szállítás, beleértve a postai csomagot is; a hajózáshoz semmi köze.] Szeretném, ha megadnád a banki adataidat is, hogy továbbítani tudjuk a fizetséget banktól bankig átutalással és a teljes árat, beleértve az EMS(?)-en keresztüli szállítási költséget is.


I will be looking forward to read from you = elköszönő formula (a legközelebbi levélig [szó szerint: előre várom, hogy olvashassak még tőled])

2011. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nehogy küldj valami adatot vagy pénzt, mert átverés (érdemes megnézni - google = nigériai levelek)
2011. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!