Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha el akarok kezdeni angolt...

Ha el akarok kezdeni angolt tanulni mennyibe kerülne kb nekem?

Figyelt kérdés
értem ezalatt a különtanár és a végén egy nyelvvizsga mert nem sulikeretben tanulnám én németes vagyok
2011. júl. 21. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy óráért legfeljebb 1500-ért megtanítalak (diplomám van a nyelvből), a nyelvvizsga olyan 25 ezer lehet sajnos, de ahhoz még kell néhány év. De az idő leginkább tőled függ.
2011. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a különtanárok csak pénzkidobások. főleg angolból. neten annyi annyi anyag van hozzá, hogy rengeteg. csak elszántság kell hozzá. ha meg vaalmit nem értesz akkor biztos vannak angolos ismerőseid, vagy ide kiteszed, itt is segítenek. egyébként errefelé 1500 ft egy óra... hát ha jól tanulsz, meg otthon is nézegeted akkor is 100 felett lehet.
2011. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol laksz. pesti vagy?
2011. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd,ha a kiejtés megy(azt azért halljad egy tanártól,vagy leginkább anyanyelvütől,mert a rossz kiejtést már később nehéz "kiverni" belőled) és ha az alapdolgokat(alapvető nyelvtani dolgokat) tudod,akkor utána már csak le kell ülnöd,talán tanár se kell,max. a számonkéréshez-teszthez-vizsgáztatáshoz,mert ugye magát senki nem tudja kikérdezni.Meg ha kérdésed van hogy ezt vagy azt,pl. a present perfect -et vagy a past perfect continuoust hogyan használják az angolban,azt az lenne a legjobb,ha tanárral beszélnéd meg.(én is az vagyok,de ilyesmit most ide nem írok le,mert a kérdésed nem erre irányult)
2011. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igaz az itt leírtak. azonban néhány dolog: egyrészt vannak, akineknek nicns elég elszántságuk, hogy önerőből megtanuljanak egy nyelvet. Ha tehetem, én is egyedül állok neki, mert akar a halál egy tanár idejéhez alkalmazkodva tanulni. Másrészt az ilyen utánaolvasok/utánakérdezek dolgok sosem helyettesítik azt, amikor egy tanár a pénzéért megdolgozva, érhetően, idejét és erejét ráfordítva próbál meg segíteni, nem csupán szívességből.


Te döntesz.

2011. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!