Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Magyarországon van lehetőség...

Magyarországon van lehetőség szuahéli nyelvet tanulni nyelviskolában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, max online tudsz tanulni.
2011. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy nyelviskola, ahol van Szuahéli nyelv. (Kevesebb ideig tartott 'ráguglizni', mint neked megírni ide ezt a kérdést...)

2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért baj, hogy felteszek egy kérdést? Amúgy köszi a választ.


Lehet, hogy egész nap dolgozom, szellemileg fáradt vagyok, és hopp, zenehallgatás közben beugrik valami kérdés, akkor miért ne tegyem fel?


Abban igazad van, hogy rákereshettem volna, mert így nem vagyok okosabb, mint sokan mások, akik lustaságból nem használják a keresőt.


De néha jól esik, ha valaki saját tapasztataiból tud megmondani valamit. És én szívesen hiszek neki, hiszen honnan tudhatom, mikor jön fel ide véletlenül valaki, aki maga is beszél ezen a nyelven, és lehet, hogy pont az én városomban lakik.

2011. aug. 2. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!