Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek vissza költőszék...

Szerintetek vissza költőszék Magyarországra érettségizni?

Figyelt kérdés

Itt lakkok irorszagban és itt mar érettségiztem , csak sajnos az emelt szinti matekot meg buktam .. szóval el akkor költözni Pestre egy magyar érrétségi ért.. Szerintetek menjek , vagy maradjak és csináljam újra itt?


Es mivel év nem vagyok fehér ború ( fel fekete , fel fehér) .. azért szerintetek sok problémám lesz az iskolaban?


2011. aug. 18. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem bántásból írom, de előtte tanuld meg tökéletesen a magyar nyelvet, helyesírást, különben nagyon nehéz lesz. Ismered a magyar iskolarendszert?
2011. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a bőrszíned miatt nem lesz gond, ezért ne aggódj.
2011. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy az itteni matek nem nehezebb-e ?

Ezt pedig ne bántásnak vedd, de a magyar nyelvtannal lehet, hogy lennének bajok, helyesírás miatt. Inkább ebben számítanék hátrányra, nem a bőröd színe miatt.

Érdemes lenne összevetni a kinti és az itthoni feladatsorokat, az ittenieket le lehet töltögetni. Talán úgy könnyebb eldönteni, hogy melyikre tudsz inkább felkészülni.

2011. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm is tanult kint is és itt is, és azt mondta a kinti matek oktatás egy vicc, szóval, szerintem ha ott megbuktál, akkor itt meg főleg, inkább ott csináld újra! És a bőröddel nem lenne gondod, bár attól függ, hol. Budapesten rengeteg a külföldi diák, úgyhogy ott senkinek fel sem tűnnél, de egy kisebb városban biztosan okoznál feltűnést.
2011. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A magyarba bele tudnál könnyen rázódni, de ehhez költözz ide. Pénzt kereshetsz angol tanítással. A bőröd miatt (is) sok problémád lenne... tapadnának rád a másik nem képviselői :)


De ha csak a tetű matek a gáz, tanuld meg, csináld meg újra. Ehhez nem kell Orbániába költözni.

2011. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!