Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelentenek ezek a mondatok...

Mit jelentenek ezek a mondatok? (ANGOL)

Figyelt kérdés

Alice tells the tale of a snooty teenager who looks down her nose at her friends and family. When her father buys a new television and starts fiddling with the remote, it has adverse effects on Alice until she becomes that which she despises. The Radio is the story of a night watchman named Jerry who digs hookers and who soon becomes obsessed with a haunted radio that drives him to kill. Call Girl is about a lady of the evening named Rachel who goes on a killing spree until she runs into a vampire. Professor Dayton's Wife tells of a goofy university professor who gets off on playing jokes on his students. He gets engaged and at his engagement party his students deduce that his fiancé is actually a robot so they take her apart. Yeah. You read that right. The last story is The Haunted Dog is about a rich jerk doctor who feeds a homeless guy a rancid hot dog. When the poor guy dies, the rich jerk doctor just lets him go without even trying to help, and he soon learns that those who die from hot dog related deaths do not go gently into this great night.


Bocsánat,amiért sok,de légy szíves ne írjatok olyanokat,hogy ott a Google fordító,stb.

Előre is köszönöm!


2011. aug. 18. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Alice egy beképzelt tinédzser történetét meséli el, aki lenézi a barátait és a a családját. Amikor az apja vett egy új TV-t és elkezdett babrálni a távkapcsolóval, rossz hatással van Alic-re, addig, amíg nem válik azzá, amit lenéz. A rádió egy Jerry nevezetű éjjeliőr története, aki elássa a prostituáltakat és aki hamarosan megszálottjává válik egy kísértet rádiónak, ami ráveszi őt a gyilkolásra. A call girl egy Rachel nevű éjszakai hölgy története, aki addig folytatja a gyilkos mulatságot, amíg össze nem fut egy vámpírral. Dayton professzor felesége című történet egy bolond egyetemi professzorról mesél, aki leszokik arról, hogy tréfát űzzön a diákjaiból. Eljegyzi magát és az eljegyzési partin a tanulói rájönnek, hogy a menyasszonya egy robot, ezért szétszerelik. Igen. Jól olvasod. Az utolsó történet a kísértet kutya, ami egy gazdag semmirekellő Doctorról szól, aki megetet egy hajléktalant savas hot doggal, amikor szegény fickó meghal, a gazdag semmirekellő doctor elengedi, anélkül, hogy még megpróbálna segíteni és hamarosan megtanulja azt, hogy azok, akik a hot dog-tól halnak meg nem távoznak szelíden a másvilágra.


Hát valami ilyesmi :)Messze nem tökéletes fordítás, de nagyjából ez. Amúgy ez a meghökkentő történetekből van? Honnan vetted, ilyet én is szívesen olvasgatnék. Szeretem az ilyen meghökkentő történeteket:)

2011. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Ez egy film tartalma,amihez sajnos nincs szinkron.

A film címe:

Creepshow 3

Ha tetszett a tartalma,figyelmedbe ajánlom,az első,és második részét,amihez van hivatalos,magyar szinkron.

Az első rész címe:

Rémmesék könyve(1982)

(Stephen King történetei-George A. Romero rendezteÖ

Rémmesék(1987)

(Stephen King történetei-Michael Gornic rendezte,George A. Romero forgatókönyve alapján.

Nekem az első része,a személyes kedvencem! :)

Egyébként ha a filmek mégsem nyernék el tetszésedet,akkor ajánlom a Mesék a kriptából sorozatot,amely alapján készültek a Creepshow-k. :)

Fantasztikus sorozat volt,én nagyon szeretem.

Illetve még ajánlom a Meghökkentő mesék című sorozatot.

Ma már ha jól tudom egyiket sem adják,de viszont az interneten fent van az összes szinkronos része.

Sajnos csak két évad van szinkronosan,a hétből! :(

Illetve ha jól tudom van amelyikhez készült felirat.

Remélem tudtam segíteni! :)

14/F

2011. aug. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!